Čtvrtek 1. června 2023
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil
Jasno 23°C

Piqué se poprvé oficiálně pochlubil náhradou za Shakiru: Porušil slib?!

Autor: sm

Svou lásku už nemíní skrývat! Záletný fotbalista Piqué (35) se poprvé oficiálně pochlubil svou náhradou za Shakiru (45), které mimo jiné nedávno zacáloval vylepšení rtů. Některá média teď mluví o tom, že veřejným naparováním se po boku nové partnerky porušil bývalý španělský reprezentant slib, který si dal se svou bývalkou.

Piqué zveřejnil na sociálních sítích selfíčko z restaurace, kde se zamilovaně tulí ke své přítelkyni Claře Chie Martiové (23). A přesto, že bývalý obránce Barcy k fotce nepřidal žádný popisek, o zábavu se postarali rovnou samotní autoři komentářů pod obrázkem.

Přisadil si například televizní moderátor Facundo, který Piquému dokonce u příspěvku složil text píseň, ve kterém si z něj utahuje ohledně rozjedeného džemu, jenž prozradil nevěru, a také naráží na fakt, že má jeho bývalka vrásky, a proto ji vyměnil za Claru. 

„Každý nový smeták vždy dobře mete,“ okomentoval už méně známý sledující. „Dávám přednost rolexkám,“ přidal se další, který narážel na zpěvaččinu písničku, ve které se nepřímo označila za hodinky této značky, kterou Piqué vyměnil za Casio.

Kromě toho se některá média domnívají, že Piqué touto veřejnou prezentací nové partnerky porušil slib, který dal Shakiře. Údajně se totiž bávalý pár navzájem zavázal k tomu, že se kvůli dětem nebude na veřejnosti po dobu jednoho roku ukazovat s novým partnerem.

Je však otázkou, jak to s oním slibem vlastně je. Piqué totiž se svou novou láskou brázdí nejen španělské ulice, ale dokonce nedávno společně vyrazili také do Prahy...

Gerard Piqué a Clara Chia Martiová
Gerard Piqué a Clara Chia Martiová