Úterý 25. června 2024
Svátek slaví Ivan, zítra Adriana
Polojasno 27°C

Beckerova exmanželka otevřeně: Vězení z něj lepšího člověka neudělalo!

Autor: ptr

Krátce před Vánocemi se bývalý vynikající tenista Boris Becker (55) dostal z vězení, kde byl za maření insolvenčního řízení. Ihned po propuštěná nešetřil silnými prohlášeními, včetně toho, že se stal lepším člověkem. Nyní se však ozvala jeho exmanželka Lilly (46), že to s nápravou slavného bouřliváka není zdaleka tak žhavé, jak sám hlásá.

Exmanželka Lilly je ze svého bývalého zklamaná. Pro Bild se rozhovořila o tom, jak se Boris chová ke svému synovi Amadeovi (13). Od dubna 2022 údajně neplatí výživné a školné a syna celkově zanedbává. „Bolí mě, když se otec nestará o svého syna. Boris dokonce žádal, aby mu byla po našem rozchodu odebrána péče. To je smutné,“ svěřila se Lilly. Po 9 letech manželství ji i se synem Amadeem Becker prostě odkopl.

Právě kvůli svému synovi je na svou bývalou lásku pořádně nabroušená. Tíží ji také fakt, že po svém propuštění 15. prosince 2022 se ani neobtěžoval synovi zavolat. Spojil se s ním až o deset dní později a to jen na dvě minuty. Tvrzení Borise že ho vězení změnilo, proto považuje Lilly za naprostou lež. „Ne. Vězení neudělalo z Borise lepšího člověka. Boris žije ve svém světě, ve kterém se vše točí kolem Borise Beckera,“ opřela se do něj tvrdě.

Půvabná exmanželka Borise Beckera Lilly
Půvabná exmanželka Borise Beckera Lilly