Pondělí 29. května 2023
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand
Polojasno 23°C

Lyžařka Vlhová promluvila o uplynulé sezoně: Slova o konci kariéry!

Autor: ptr

A mám to za sebou. Přesně to si mohla říct slovenská lyžařka Petra Vlhová (27), když nedokončila první kolo závěrečného obřího slalomu sezony. V Andoře vyhrála její úhlavní rivalka Mikaela Shiffrinová (28) a dále posouvá rekord v počtu triumfů. To populární Peťa se popáté v řadě vešla do top trojky v celkovém hodnocení poháru.

Po posledním závodě letošní sezony byla vyzpovídána slovenskou televizí a po celkovém hodnocení došlo i na otázku ohledně konce kariéry. „Sezónu hodnotím dobře. Ne jako nejlepší, ale dobrou. Byly dny, které nebyly úplně ideální, byly dny, které byly super. Bylo to takové nahoru-dolů. Jsem spokojená, ale ne úplně. Nejlepší moment byl asi ve Flachau, to bylo emotivní vítězství,“ shrnula své pocity pro JOJ sport.

„Moje výsledky nebyly takové, jaké jsem chtěla, ale pak přišlo vítězství a cítila jsem se skvěle. Vyhrála jsem před slovenskými fanoušky. Nechystám se končit, takže se uvidíme i v následující sezóně,“ uklidnila na závěr všechny své obdivovatele tím, že prudké svahy světového poháru nehodlá prozatím opustit.

Slovenská lyžařka Petra Vlhová
Slovenská lyžařka Petra Vlhová