Pondělí 22. dubna 2024
Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch
Oblačno 7°C

Zdrcující zpráva pro hvězdného fotbalistu: Jeho dcerka (†2) tragicky zemřela!

Autor: pl

Stačí chvíle nepozornosti a neštěstí je na světě. Tuhle drsnou zkušenost si bohužel prožil Shaquil Barrett (30), hráč amerického fotbalu hájící barvy celku NFL Tampa Bay Buccaneers. Co přesně se stalo? Hvězdnému linebackerovi se ke konci minulého týdne utopila jeho malinká dcerka Arrayah (†2)!

Ještě před necelými dvěma týdny zářil hráč amerického fotbalu Shaquil Barrett na sociální síti radostí ze svého uzlíčku štěstí. Jeho dcera Arrayah slavila druhé narozeniny, přičemž hrdý otec se pochlubil snímky z oslavy na instagramu. „Všechno nejlepší k druhým narozeninám má roztomilá holčičko. Jsi tak sladká a roztomilá. Díky tobě je naše rodina kompletní, miluju tě,“ napsal Barrett pod sérii fotek. Rodina už ale bohužel kompletní není.

Na konci minulého týdne se jeho dcera utopila v rodinném bazénu, jak uvádí tamní policie. Její příslušníci obdrželi v neděli ráno hovor, že se jeho dcera topí. Následně dorazili společně se záchranáři do městské čtvrti Beach Park, kde fotbalista s rodinou žije. Malá Arrayah byla ihned převezena do nemocnice, ale svůj boj prohrála.

„Momentálně probíhá vyšetřování. V tuto chvíli nepředpokládáme, že by šlo o úmysl, ale o čistě náhodnou a tragickou událost,“ citovala televize CBS policejní prohlášení. Ke smrti malé holčičky se vyjádřil i samotný klub, za který Barrett, otec dalších tří dětí, nastupuje.

„Tato tragická zpráva zlomila srdce všem členům rodiny Buccaneers,“ napsali zástupci organizace na sociální sítě. „Naše myšlenky a modlitby jsou v tomto nepředstavitelně těžkém období se Shaqem, Jordannou a celou rodinou Barrettových,“ dodali na adresu dvojnásobného vítěze Super Bowlu, který nyní prožívá peklo.

Shaquil Barrett, hráč amerického fotbalu ve službách Tampy, nemá po tragické události na sport ani pomyšlení. Na fotce s americkým prezidentem Joem Bidenem
Shaquil Barrett, hráč amerického fotbalu ve službách Tampy, nemá po tragické události na sport ani pomyšlení. Na fotce s americkým prezidentem Joem Bidenem