Pondělí 15. dubna 2024
Svátek slaví Anastázie, zítra Irena
Zataženo, déšť 16°C

Pikantní detaily ze zákulisí svatby Kvitové: Skákala z pódia...a pak ji odnesli!

Autor: Petr Maňas

Takhle ji fanoušci neznají! Tenisová hvězda Petra Kvitová (33) se na své svatbě nečekaně rozparádila. Dokonce skákala z pódia a davem svatebčanů se nechala odnést...

Spořádaná třicátnice, která se do žádných větších akcí nepouští a raději stojí někde v koutě? Kdepak, Petra to umí pěkně rozjet a na své veselce s koučem Jiřím Vaňkem (45) to potvrdila.

Nevěříte? Blesk má k dispozici fotky z koncertu kapely Mirai, která během Petřiny svatby uzavírala už za tmy hudební produkci tří skupin. Nevěsta se během něj dokonce vyhoupla na pódium. Muzikanty chvíli pomyslně dirigovala, aby se pak s lehkou pomocí frontmana Miraie Navrátila, svého letitého kamaráda, po zádech zřítila do rukou svatebčanů připravených pod pódiem. Třeba jako ikonický Kurt Cobain.

Desítka hostů potom nosila Petru po zahradě, aby ji ještě během písně »nepoškozenou« vrátila na pódium. Nevěsta, která se na večerní mejdan už převlékla ze svatebních šatů do sexy bílých »koktejlek«, vmžiku přiskočila k mikrofonu, rozvlnila boky a společně s Miraiem halekala: „Život je pohoda, život je fajn, život je jako jahoda, co ti na šlehačku daj...“ 

Šmicer, Havlát...

Jistě, její sobotní den byla jedna velká pohoda. Aby ne, vždyť jen za pronájem luxusního resortu Oblík v srdci Českého středohoří údajně zacálovala půl milionu korun! Veselka klapla dokonale, mezi hosty nechyběla ani řada sportovních celebrit v čele s tenisty Strýcovou a Veselým, fotbalistou Šmicrem či hokejistou Havlátem.

Petra vylezla na pódium...
Petra vylezla na pódium...