Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 22°C

Extravagantní představení brazilské superstar: Obrovský hologram Neymara rozzářil oblohu

Akvizice fotbalové hvězdy je obří událostí pro celý Rijád! Přestože to byl velice náročný úkol, nakonec se Neymara podařilo přivést do Saúdské Arábie. Jeho oficiální představení před fanoušky Al-Hilalu již proběhlo. A byla to jedna velká show, která zahrnovala například velkolepý ohňostroj či promítání podobizny fotbalisty na oblohu!

Neuvěřitelná podívaná byla viditelná i zvenčí stadionu! Letka moderních dronů promítla na noční oblohu gigantický obličej Neymara, přičemž se přímo na hřišti objevila jeho ikonická desítka. To už okolo středového kruhu procházel samotný hráč, který rozdával úsměvy na všechny strany a nasával obdiv fanoušků v plných doušcích. Prostor posléze vyplnila všelijaká pyrotechnika, která honosnému večeru dodala tu pravou atmosféru. „Neymar je modrý,“ hlásal po chvíli hologram v rámci klubové show.

Al-Hilal sice remizoval s Al-Feihou 1:1, alespoň se však více než 60 tisícům fanoušků na Mezinárodním stadionu krále Fahda konečně představila brazilská superstar. Do akce ale ještě hvězdný fotbalista nešel! Neymar je totiž na měsíc mimo hru kvůli blíže nespecifikovanému zranění. Na svůj debut při ostrém zápase si tak musí ještě nějakou tu dobu počkat.

Jednatřicetiletý Neymar prý přišel do Al-Hilálu za neuvěřitelných 90 milionů euro (v přepočtu 2,16 miliardy korun), což znamená absolutní rekord saúdskoarabské ligy. Podle francouzského listu L'Equipe podepsal v klubu dvouletou smlouvu, díky níž si vydělá 160 milionů eur ročně (3,84 miliardy).

Saúdskoarabský velkoklub se pak letos v létě pořádně činil! Kromě Neymara podepsal také několik dalších fotbalistů ze světové extratřídy, jako je například Aleksandar Mitrović, Rúben Neves či Sergej Milinković-Savić.

Neymar Jr. se již představil fanouškům Al-Hilalu!
Neymar Jr. se již představil fanouškům Al-Hilalu!