Středa 6. prosince 2023
Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín
Zataženo, déšť se sněhem 1°C

Šampion Kostomarov o krizi s manželkou: Problémy s alkoholem a útěk k jinému muži!

Autor: OB

Olympijský vítěz v krasobruslení Roman Kostomarov (46) se po dlouhé rekonvalescenci začíná vracet do života. Před pár dny se rozhodl poskytnout svůj první velký rozhovor od propuštění z nemocnice, ve kterém promluvil o dost temném období v partnerském životě. Jeho manželka Oksana mu přitom byla největší podporou v době, kdy bojoval o přežití!

Kostomarov má za sebou velice náročné měsíce. Na začátku tohoto roku byl dvojnásobný mistr světa převezen na jednotku intenzivní péče se zápalem plic. Tam se však jeho stav začal zhoršovat a kvůli krvácení do mozku a mnohočetnému selhání orgánů přišel o obě nohy, celou pravou ruku a prsty na levé ruce.

Po červencovém propuštění z nemocnice se nyní poprvé objevil také v televizi, když se rozhodl zúčastnit rozhovoru s kazachstánskou moderátorkou Lerou Kudryavtsevovou. V něm promluvil o krizi s manželkou Oksanou Domninovou a také se přiznal k problémům s alkoholem.

„Pod vlivem alkoholu jsem se choval příšerně. Oksana to nesnášela. Ženám se nejspíš líbí chuligáni, ale když si takového člověka vezmete, roztočí se spirála, ze které se jde těžko ven,“ řekl Kostomarov o otázce na problémy s pitím.

Jeho manželka Oksana ho následně opustila kvůli jinému muži a půl roku žili odděleně, což dvojnásobný mistr světa nesl velmi těžce. „Nevěděl jsem, jak se smířit s tím, že už nebude v mém životě. Že se ze mě stane víkendový táta,“ řekl rodák z Moskvy a přiznal, že to pro něj byla příšerná životní etapa.

„Teď už to ale neřeším. Měli jsme svatbu a jsme opět spolu. V každém člověku by mělo být odpuštění,“ dodal Roman Kostomarov, který má se svou manželkou dceru Anastázii a syna Ilju.

Roman Kostomarov na rozhovoru s Lerou Kudryavtsevovou (v černých šatech)
Roman Kostomarov na rozhovoru s Lerou Kudryavtsevovou (v černých šatech)