Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Polojasno 22°C

Smrt hokejisty po zásahu bruslí do krku: Zemřel před zraky snoubenky!

Autor: OB

Hrůzostrašná událost se stala o víkendu v průběhu utkání nejvyšší britské hokejové ligy, při které bylo Adamu Johnsonovi (†29) proříznuto hrdlo. Tragická zpráva obletěla celý svět a nyní na povrch vypluly další smutné detaily. Podle britských médií tragédii přihlížela hokejistova snoubenka, která následně seběhla na led a modlila se u jeho těla.

Smrtelné zranění hráče Nottinghamu Panthers, které se stalo při utkání s dlouholetým rivalem ze Sheffieldu, sledovaly na stadionu tisíce fanoušků. I přes to, že hráči kolem zraněného Johnsona okamžitě utvořili kruh a pořadatelé ostatní návštěvníky ze stadionu vyvedli, spousta příznivců tragédii viděla a před stadionem plakali a omdlévali.

Jednou z osob, která celý horor sledovala, byla bohužel také hráčova partnerka Ryan. U snoubence umírajícího na ledové ploše seděla až do příjezdu sanitky a modlila se za jeho uzdravení. Po nepodařených pokusech lékařů, oživit zraněného hokejistu, se k hororovému neštěstí vyjádřila na svém Instagramu.

„Můj sladký, sladký anděly. Navždy mi budeš chybět a navždy tě budu milovat,“ napsala. Tento příspěvek a záběry, na kterých se zdrcená žena modlí u umírajícího partnera, ještě zesílily vlnu solidarity, kterou fanoušci rodině vyjadřovali. Na sociálních sítích se objevily stovky dojemných zpráv, které jasně popisují pocity návštěvníků víkendového utkání.

Naše srdce patří jeho rodině, přátelům a spoluhráčům. Nedokážu si představit, jak se cítí. My sami se cítíme naprosto příšerně,“ napsala jedna z návštěvnic utkání. „To, co se stalo, bylo prostě strašné a jako členka hokejové rodiny jsem chtěla vzdát úctu hráči, který přišel o život,“ napsala další zdrcená fanynka.

Zesnulý hokejista Adam Johnson, který při zápase utrpěl smrtelné zranění
Zesnulý hokejista Adam Johnson, který při zápase utrpěl smrtelné zranění