20. září 2021 • 09:45

Capsen v Dynamo Eclot! Oblíbený sniper přichází na zkoušku, koho zastoupí?

Autor: njc
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Kdo je favoritem finále hokejové extraligy a jaké faktory mohou rozhodnout?
Svědík: Baník, nebo Polsko? Pozor, horká je ale pořád i plzeňská stopa!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je to oficiální. Lukáš „capseN“ Koláčný opouští tým Entropiq Prague a stává se součástí Dynamo Eclot! Hráč podle svých slov sám po svém odchodu na lavičku požádal o ukončení smlouvy. Oblíbený sniper tak po více než roce opustil zelené barvy a na tryout přichází do DNE.Byl jedním ze základních stavebních kamenů Entropiq Prague. Od začátku byl součástí Entropiq, bez Lukáše „capseN“ Koláčného si fanoušci dokáží jen těžko svůj oblíbený tým představit.

Někteří věřili, že se Capsen z lavičky vrátí do základní sestavy, další už jen smutně přejí svému oblíbenci hodně štěstí do budoucna. A další se celé personální změně podivují. „Nechat si odejít nejlepšího hráče?“ ptá se jeden z fanoušků.

22letý střelec patří mezi nejoblíbenější a nejlepší snipery na česko-slovenské scéně. V historii Sazka eLEAGUE je statisticky devátým nejlepším hráčem. Před ním je šestice borců ze Sinners, Dominik „blogg1s“ Janita a David „forsyy“ Bílý.

Nyní se Capsen stává součástí ambiciózního Dynama Eclot. V něm bude nejdříve na zkoušku, v sestavě nahrazuje Michaela „boby“ Mečla.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud