25. září 2022 • 10:25

Velký den pro eSubu. V Sazka eLEAGUE si může vystřílet přímý postup na For Games

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Sněholiga: Slavia na D1, Priskeho rozzuřil Karabec, hrálo by se v Edenu a na Letné?
Nový trenér má být do ledna: Už jednáme s kandidáty, říká Fousek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Klíčový den čeká hráče modré krve. Aktuálně třetí tým tabulky podzimního splitu si může ukrojit pořádně velký díl z postupového koláče na For Games. V případě vítězství nad Cryptovou i rivaly s Entropiq Prague se svěřenci Destyho kvalifikují rovnou na offline semifinálový match. eSuba načne nedělní program duelem s nevyzpytatelnou Cryptovou od 14:00. V 16:30 pak přijde na řadu zápas s Entropiq Prague. Sledovat cestu Blogg1se a jeho týmu můžete živě na našem twitch kanálu. To ale nebude pro modrokrevné všechno - večer od 19:00 je čeká důležitý zápas CCT Series

Zpět ale k Sazka eLEAGUE a vyhlídkám eSuby. Ta, pokud obě klání zvládne, zakončí podzimní split na druhém místě a vyhne se čtvrtfinále Playoff. Výsadní pozice a jistota For Games je velkou motivací pro tým, který už okusil, jaké to je hrát finále naší soutěže. 

Pokud ze dvou zápasů uhrají eSubáci čtyři body za výhru a remízu, bude rozhodovat počet vyhraných kol - protože v tento moment by měla eSuba stejný bodový zisk jako ENTERPRISE a oba celky spolu ve splitu remizovali.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud