5. února 2021 • 10:04

První Major roku se uskuteční v Singapuru s prizepoolem 500 tisíc dolarů

Autor: Michal Mašika
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
53 otázek s Gudasem: komu dal největší nakládačku, proč nosí plnovous
REVIEW Bohemians: Propad klokanů? Lazaret Ďolíček, letní flopy a starý kádr
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po ukončení první sezóny regionálních DPC lig se odehraje Major, kde se střetnou ty nejlepší týmy světa. Bojovat se bude o 500 tisíc dolarů 2700 DPC bodů. Umístění na prvních příčkách by mělo týmu zajistit účast na nejprestižnějším esportovém turnaji The International.Turnaj se uskuteční v Singapuru jako náhrada za loňský Major, který byl zrušen kvůli pandemii koronaviru. Zúčastní se celkem 18 týmů v tomto poměru, přičemž nejlepší tým regionu jde automaticky do vyřazovací fáze:

4 z Evropy a Číny
3 z jihovýchodní Asie a CIS
2 z Jižní a Severní Ameriky  

Do miniturnaje o divokou kartu se z DPC ligy kvalifikují týmy následovně:

3. a 4. místo z Evropy a Číny
3. místo z CIS a jihovýchodní Asie

Formát turnaje o divokou kartu je nastaven tak, že všech šest týmů hraje každý s každým BO2 sérii. Z tabulky postupují pouze dva nejlepší, zbytek je vyřazen.

Zmínění dva nejlepší doplní šestici účastníků skupinové fáze. Rovněž bude hrát každý s každým BO2 sérii, přičemž první dva celky postupují do Upper Bracketu, 3.-6. tým do Lower Bracketu a poslední dva vypadávají.

Pořadatelem turnaje se stanou společnosti ONE Esports a PGL, které mají za sebou mnoho vydařených akcí, jako například ONE Esports Dota 2 World Pro Invitational Singapore nebo Kuala Lumpur Major.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud