2. července 2022 • 16:47

Nová éra PUBG je tu! Sazka eLEAGUE nabídne otevřenou kvalifikaci a bezprecedentní prizepool

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Fotbalový KVÍZ pro Doktora Vševěda: šest chyb ze třinácti otázek, co nevěděl?
Neskutečná atmosféra, ale česká reprezentace bez medaile. Co přineslo biatlonové MS?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už v nadcházejícím pracovním týdnu se rozjedou open kvalifikace STAGE I PUBG Sazka eLEAGUE. Ta ve svém závěru vyprodukuje osm týmů, kteří si zahrají na konci července o pohádkový prizepool 300 tisíc korun. Na domácí scéně jde o průlomovou událost, výše odměn je dvakrát vyšší, než u konkurence. Dalších 300 tisíc korun se usměje na nejúspěšnější týmy ligy ke konci roku.V prvním oknu PUBG se budou konat tři kvalifikační klání, už nyní je v každém z nich registrováno přes tři desítky týmů. Vedle zavedených organizací tak prostor dostanou i amatérské sestavy, kterým by případný postup do Grand Finále a získání pozice s prize money mohlo zařídit konstruktivní budoucnost. 

Kvalifikace jsou na programu 4., 5. a  6. červenceMezi přihlášenými organizacemi stojí za zmínku určitě medailisté z loňského MČR Cryptova, vysoko také chce mířit tým ENTERPRISE. Chybět nebude ani norská orga Skade, který má ve svých řadách české hráče a který dokázal zvítězit na PUBG Continental Series 6.

Naopak chybí vítěz PUBG Continental Series 6 Entropiq, kteří sázejí v rychle rostoucím herním titulu na zahraniční sestavu. Sazka eLEAGUE stejně jako ve své CS:GO obdobě má ve svých pravidlech vynucenou většinovou československou účast na soupiskách.

Těšit se můžete na našich vysílaných streamech na známé tváře. V casterské týmu je spajKKshadyeHateris a další.

Formát

Stage I a následná Stage II přinese každá tři kvalifikační turnaje. Jednotlivé týmy v nich sbírají za umístění body do žebříčku, který je posune do finále. V něm se utká šestnáct nejlepších týmů. Osm nejlepších z finále si pak zajistí vstupenku na Grand Finále - po dvou stagích tedy budeme mít finální šestnáctku, která se popere o 300 tisíc korun. Liga se hraje na dvou mapách a to Erangel a Miramar.

 • Zápasy kvalifikace: formát bo5 (best of five)
 • Zápasy Stage finále: formát bo10 rozdělený do dvou hracích dnů
 • Grand Finále: formát bo25, rozdělený do pěti hracích dnů

Dvakrát větší prizepool než na MČR

Game changerem na tuzemské scéně je výše prizepoolu, která je hned dvakrát větší, než bude mít finálový turnaj nadcházejícího Mistrovství České republiky. Na svůj díl koláče z celkových odměn dosáhne v Grand Finále Sazka eLEAGUE prvních osm týmů.

 1. místo: 130 000 Kč
 2. místo: 65 000 Kč
 3. místo: 40 000 Kč
 4. místo: 28 000 Kč
 5. místo: 16 000 Kč
 6. místo: 10 000 Kč
 7. místo: 7 000 Kč
 8. místo: 4 000 Kč

 

Nenechte si ujít:

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud