Vrací se česká liga. Sestav si vlastní tým na Sazka Fantasy a hraj o 200 tisíc! | iSport.cz
16. října 2018 • 17:15

Vrací se česká liga. Sestav si vlastní tým na Sazka Fantasy a hraj o 200 tisíc!

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Kouč Sparty Krupp: I vloni jsme dobře odstartovali. Přijde Neuvirth? Kouč Sparty Krupp: I vloni jsme dobře odstartovali. Přijde Neuvirth?
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je tady další týden a s ním i turnaje na Sazka Fantasy! Tento týden pokračují dlouhodobé soutěže v české fotbalové lize, anglické Premier League a hokejové extralize. Kdy si můžete sestavit vlastní tým a bojovat se svými soupeři?Po reprezentační přestávce se vrací fotbalové soutěže. Česká liga pokračuje dalším kolem, ve kterém hrajeme o ceny za tři tisíce korun. V pátek 19.10. pak v samostatné soutěži hrajeme o lístky na zápas Plzeň – Slovácko.

Samozřejmě si tento víkend můžete nastavit i vlastní tým v Premier League. Ta pokračuje dalším turnajem o ceny za 5 000 Kč.

A máme soutěže i pro fanoušky hokeje. Na začátek víkendu jsme vypsali samostatnou soutěž o lístky na zápas Plzeň – Kometa. V neděli bude další kolo turnaje, to hrajeme o ceny za 5 000 Kč. Nezapomeňte, že během základní části extraligy rozdáme 150 tisíc korun.

Sestav si vlastní tým z hráčů české fotbalové ligy a hraj o 200 tisíc korun >>>

Sestav si vlastní tým z hráčů české fotbalové ligy a hraj o ceny za 200 tisíc korun!

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Články odjinud
Články odjinud