SESTŘIH: Bohemians - Liberec 0:0. Slovan tlačil, ale gólu se nedočkal | iSport.cz
15. prosince 2018 • 18:15

SESTŘIH: Bohemians - Liberec 0:0. Slovan tlačil, ale gólu se nedočkal

Zklamaný brankář Liberce Filip Nguyen
TOP MOMENTY: Plekanec hledal zub, neuvěřitelná výhra Pardubic a kuriózní vlastňák Varů TOP MOMENTY: Plekanec hledal zub, neuvěřitelná výhra Pardubic a kuriózní vlastňák Varů
Ohlédnutí za Čechovou kariérou: Zranění hlavy i nejlepší zápas s Ghanou Ohlédnutí za Čechovou kariérou: Zranění hlavy i nejlepší zápas s Ghanou

Fotbalisté Bohemians 1905 hráli doma v závěrečném podzimním 19. kole první ligy s Libercem bez branek. Oba týmy potvrdily pozici remízových "králů" soutěže a připsaly si shodně už sedmý nerozhodný výsledek v tomto ročníku.

"Klokani" protáhli své čekání na výhru na osm kol, doma dokonce v lize nezvítězili už podeváté za sebou a přezimují s náskokem jen čtyř bodů na poslední místo. Liberec bodoval po předchozích dvou porážkách a přezimuje na sedmé příčce se ztrátou pěti bodů na šestý Zlín.

V Ďolíčku se hrál od úvodu zápas v solidním tempu, většina akcí v první půli však skončila před šestnáctkou. Výjimkou byla pátá minuta, kdy po centru Malinského hlavičkoval hostující Oršula a domácí zachránil od inkasované branky gólman Fryšták.

SESTŘIH: Bohemians - Liberec 0:0. Klokani poosmé v řadě nevyhráli
720p 360p

"Klokani" v úvodním dějství zahrozili jen dvěma střelami Martina Haška mladšího. Syn stejnojmenného trenéra Bohemians nejprve trefil jen střed branky a poté jeho pokus zblokoval obránce. Po vyrovnané první půli mohl nakonec jít do kabin s náskokem Liberec. Už v nastavení potáhl míč Malinský, napřáhl zpoza vápna a domácí zachránilo břevno.

Do druhé dějství poslal kouč Bohemians místo druhého ze svých synů Filipa Haška na trávník čerstvého Koubka a Pražané začali náporem. Další střelu Martina Haška vytáhl Nguyen a chvíli nato nechybělo moc, aby si hosté dali vlastní branku.

"Klokani" se tlačili dopředu a 20 minut před koncem mohl, z ojedinělého brejku udeřit hostující Aarons, který však v tísni přehodil s gólmanem Fryštákem i branku. Slovan přidal a v 77. minutě měl velkou šanci Karafiát, který po standardce v dobré pozici z voleje trefil jen v ofsajdu stojícího spoluhráče. Na druhé straně se neprosadil střídající Hilál a Bohemians tak potřetí za sebou neskórovali. Zároveň si připsali třetí domácí remízu po sobě a druhou bez branek.

Domácí: Fryšták – M. Dostál, Krch, Šmíd, Bartek – Reiter, F. Hašek (46. Koubek), Jindřišek (C), M. Hašek, Vodháněl (89. Vaníček) – Mašek (68. Yusuf Helal).

Hosté: Nguyen – Koscelník, Kačaraba, Karafiát, Mikula – Malinský, Breite (C), Oscar, Aarons (90. Fukala) – Oršula (76. Nešický), Pázler (68. Mashike Sukisa).

720p 360p

Bohemians - Liberec: Slovan kuriózně spálil svou největší tutovku v zápase!

720p 360p

Bohemians - Liberec: Reiterova průnikovka nadělala pořádné problémy obraně hostů
720p 360p

Bohemians - Liberec: Martin Hašek krásnou střelou pořádně protáhl Nguyena!

Bohemians - Liberec: Největší šance první půle, Malinský trefil břevno!

Bohemians - Liberec: Vodháněl spadl v pokutovém území, sudí penaltu nepískl
720p 360p

Bohemians - Liberec: Aarons se hezky prokličkoval zleva, ale střílel do boční sítě
720p 360p

Bohemians - Liberec: Hašek zkusil pálit ze střední vzdálenosti, Nguyen neměl problém
720p 360p

Bohemians - Liberec: Oršula hlavičkoval ve stoprocentní šanci!

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2