Slovan s Jabloncem "odehrají" derby, ale proti Covidu! Sbírka půjde nemocnici | iSport.cz
29. března 2020 • 16:00

Slovan s Jabloncem "odehrají" derby, ale proti Covidu! Sbírka půjde nemocnici

Autor: ros
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Sestry Plíškovy ve dvojrozhovoru: Nelezou si na nervy? Co nutí Kristýnu dělat její přítel?
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Na co se vyplatí vsadit v duelu Slavie s Plzní?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Podještědské derby bude! Alespoň na papíře. Liberecký Slovan společně s Jabloncem uspořádají charitativní sbírku pro fanoušky, přispět přitom bude moct každý koupí vstupenky na imaginární souboj rivalů za 100 korun. Výtěžek půjde přímo Krajské nemocnici Liberec, které už samotný kádr Slovanu včetně pracovníků klubu vybral v předchozích dnech 700 tisíc korun na plicní ventilační jednotku. Derby Jablonce proti Liberci? Teď spíš derby Jablonce s Libercem proti koronaviru. Kvůli epidemii Covidu-19 nemůže být tradiční 53. souboj dvou severočeských celků odehrán v původním termínu, rivalové ale nezaháleli a domluvili se na ponechání prodeje lístků.

Fanoušci i lidé, kteří chtějí jen pomoci, si tak budou moct koupit vstupenky za jednotných 100 korun. Počet míst na osobu není logicky omezen. Už v předchozích dnech hráči i pracovníci Slovanu vybrali 700 tisíc korun, které darovali Krajské nemocnici Liberec na pomoc v boji proti koronaviru. Teď spouštějí oba kluby další iniciativu k pomoci. 

Liberec s Jabloncem uspořádají charitativní sbírku pro Krajskou nemocnici Liberec
Liberec s Jabloncem uspořádají charitativní sbírku pro Krajskou nemocnici Liberec

Na oficiálních webech a sociálních sítích navíc budou pokračovat v propagaci derby a budou se chovat tak, jako kdyby se doopravdy hrálo. Fanouškům tak alespoň na chvíli v nelehké době přijde, že liga pokračuje. Prodej charitativních vstupenek začne v pondělí 30. března od 10 hodin, konec je naplánován na čas výkopu virtuálního derby, tedy na neděli 5. dubna v 15 hodin.

SESTŘIH: Liberec - Jablonec 2:2. Slovan už popáté v řadě neovládl Podještědské derby

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.czČlánky odjinud


Články odjinud