Premium
15. září 2020 • 05:00

Hložek: chlapec bez limitů! Ven půjde za ohromné peníze, soudí experti

Vstoupit do diskuse
9
TOP VIDEA
SESTŘIH: Kanada - Česko 4:3pp. Skvělý návrat, rozhodl ale střelec Cozens
Kanadská párty před Čechy, Vrána je potkal v centru: Jak přejetí vlakem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve tváři se mu pořád zračí nevinný klukovský výraz. Auto může řídit sotva měsíc a půl. Jakmile však Adam Hložek nazuje kopačky a vstoupí na trávník, stává se z něj monstrum. V pouhých osmnácti letech si podmaňuje první ligu, ve třech dosavadních kolech zvládl už dva góly a dvě asistence. Na mysl se tak znovu vkrádají stěžejní otázky: kde má tenhle klučina vlastně limit? A existuje vůbec nějaký? V obsáhlém tématu pro iSport Premium o velkém talentu hovoří i Zdeněk Ščasný, Jan Koller a v anketě i další oslovení experti.Útulný stadionek v Karviné kolem páté nedělní hodiny bouřil. Diváci byli na nohou, domácí parta totiž vedla nad favorizovanou Spartou 2:0 a měla nakročena k senzaci. V následujících minutách však ochozy opakovaně utichly a s úžasem sledovaly, co se Slezany provedl hostující teenager s dvacítkou na zádech.

Dvě bleskové kličky na pravou nohu, krátký švih a raketový projektil. Poprvé o břevno, podruhé na zadní háčky. Jestliže jsme si v případě Adama Hložka stokrát říkali, že nás už ničím nemůže překvapit, skromný supertalent nás týden co týden vyvádí z omylu.

„Byl úžasný, zakončil to fantasticky,“ vydechl zkušený trenér Zdeněk Ščasný, jenž na jaře 2018 Hložka napevno ukotvil v prvoligových vodách. „Má klid, dokáže se výborně uvolnit do pravé strany. Skvělý hráč.“

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
9

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Program nadstavby Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga

34. kolo
Články odjinud


Články odjinud