Sparta na lovu hvězd, Vrba lanaří své oblíbence! Víme, kdo je na odchodu | iSport.cz
23. dubna 2021 • 11:30

Sparta na lovu hvězd, Vrba lanaří své oblíbence! Víme, kdo je na odchodu

TOP VIDEA
PRVNÍ DOJEM: Bílkova tvrz je zpět. Nervózní Spartu vykoupili Hložek a Karabec
Vrba po obratu: Díky fanouškům! Karlsson nebyl vidět, jak bychom chtěli
VŠECHNA VIDEA ZDE

Liga mistrů, takovou metu před sebe postavil po nástupu do Sparty Pavel Vrba. Jak ukazují poslední výsledky Pražanů, současný kádr na takový cíl může myslet jen velice složitě. Letenští proto plánují vzít v létě hráčský trh útokem. Podle informací serveru iSport.cz zacílili na duo reprezentantů a bývalých Vrbových svěřenců, v hledáčku jsou i další zvučné posily do ofenzivy. V prémiové části článku se dozvíte, kdo by od léta mohl obléknout rudý dres. A kdo ho naopak velmi pravděpodobně vysvlékne.Ještě v únoru mluvil Pavel Vrba o tom, že neplánuje zásadní personální změny ve složení kádru. Mluvil maximálně o dvou posilách. Realita ale nakonec může být trochu jiná, Sparta totiž směrem k letnímu přestupovému oknu rozhodila hned několik udiček.

Není překvapením, že se aktuálně třetí tým ligy zaměřil především na ofenzivu. Pražané totiž mají k dispozici jediného zdravého útočníka Adama Hložka, další hroťáci Lukáš Juliš s Liborem Kozákem vypadli pro zranění. To je vysoce neutěšený stav.

Podle informací portálu iSport.cz proto Sparta začala podnikat první kroky, aby svou palebnou sílu před novou sezonou razantně vylepšila. Na Letnou by se mohl stěhovat reprezentační útočník

Dočtěte si celý článek a získejte neomezený přístup k obsahu na iSport.cz!

S iSport PREMIUM budete mít exkluzivní videa, zákulisní informace i analýzy. První měsíc jen za 49 Kč.

Chci předplatné Premium

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

32. kolo
Články odjinud


Články odjinud