29. října 2008 • 10:21

Fenin nahradil mámu pizzou

Autor:
Martin Fenin
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Slavia 3:3. Dramatické derby, hosté srovnali z 0:3 CELÝ SESTŘIH: Sparta - Slavia 3:3. Dramatické derby, hosté srovnali z 0:3
Rozhodčí od videa při derby Sparta - Slavia: Všechny situace byly jasné Rozhodčí od videa při derby Sparta - Slavia: Všechny situace byly jasné
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český fotbalový útočník Martin Fenin vyřešil své stravovací problémy v německém angažmá po svém. Jedenadvacetiletý reprezentant se po odchodu z Teplic musel obejít bez maminčiny kuchyně a sám si neuvaří.Jeho grilování na balkonu skončilo požárem. Ve svém bydlišti Neu Isenburgu si však našel pizzerii, kam prý chodí minimálně jednou denně.

"Poslední dobou jím kromě pizzy a těstovin hlavně čerstvé ředkvičky," svěřil se deníku Bild Fenin se svými gurmánskými choutkami. I ředkvičky prý stojí za jeho lepší náladou posledních dnů, kterou Fenin podtrhl o víkendu brankou v Chotěbuzi.

"Martin je pro nás jako syn. Je tu skoro pořád, protože bydlí jen coby kamenem dohodil. No a já se mu snažím pomoct s čím to jen jde," uvedl restauratér Paolo.

Do jeho pizzerie už Fenin naučil chodit i další spoluhráče, kteří bydlí na stejném předměstí - brankáře Markuse Prölla a obránce Chrise.

"Nebýt téhle pizzerie, už jsem se odstěhoval jinam," řekl Chris.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, fotbal, frankfurt, feninKlasická verze
Mobilní verze