Hotovo. Drobný se na tři roky upsal Hamburku | iSport.cz
4. července 2010 • 20:31

Hotovo. Drobný se na tři roky upsal Hamburku

Autor: ČTK
Jaroslav Drobný přestoupil do Hamburku
TOP VIDEA
Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu
SE SIMONOU: Šimon Hrubec představil projekt Saves Help! Brankáři společně vybrali už víc jak čtvrt milionu SE SIMONOU: Šimon Hrubec představil projekt Saves Help! Brankáři společně vybrali už víc jak čtvrt milionu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalový brankář Jaroslav Drobný se stal posilou Hamburku. Jeho agent Pavel Zíka z agentury Sport Invest dnes ČTK řekl, že trojnásobný český reprezentant podepsal v bundesligovém týmu tříletou smlouvu.Třicetiletý Drobný tak zůstane v Německu, kde od roku 2007 působil nejprve v Bochumi a pak tři ročníky v Hertě Berlín. Ta letos sestoupila do druhé ligy a český gólman, jemuž skončila smlouva, se rozhodl změnit dres.

"Nabídek bylo více a pečlivě jsme vybírali, ale myslím, že setrvání v bundeslize v jednom z nejlepších a nejvýznamnějších týmů je tou nejlepší volbou," řekl Zíka. Podle německých médií o Drobného stály také Fiorentina, turecký mistr Bursaspor, Panathinaikos Atény a jeden klub z Anglie.

Drobný by se měl v týmu sejít s krajany Davidem Jarolímem, jenž dělá v klubu kapitána, a dalším reprezentačním kolegou Davidem Rozehnalem.

Podle plánů vedení HSV má bývalý gólman Panionisu Atény či Fulhamu zvýšit konkurenční tlak na současnou brankářskou jedničku Franka Rosta, což je záměr, který v tisku kritizovala klubová legenda Uwe Seeler.

 
Články odjinud


Články odjinud