Juniorská liga: Hvězdy budoucnosti – slavistický talent Viktor Šimeček | iSport.cz
26. října 2012 • 15:55

Juniorská liga: Hvězdy budoucnosti – slavistický talent Viktor Šimeček

Autor: František Borek
Viktor Šimeček při natáčení Hvězdy budoucnosti
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Juniorská liga na svých oficiálních webových stránkách dnes spustila zcela novou rubriku, která nese název Hvězdy budoucnosti. V ní se budou představovat ty největší české naděje, které pobíhají po trávnicích této nové soutěže a v budoucnu o nich bude hodně slyšet.Rubrika Hvězdy budoucnosti se stane tradičním obohacením celého projektu, každý týden by se fanouškům měl představovat jeden hráč.

V úvodním díle se představuje slávistický záložník a zároveň velký talent nejen pražské Slavie Viktor Šimeček. Ten patří mezi stabilní hráče juniorského týmu pražského klubu a v nově vzniklé soutěži, ze které se nepostupuje ani nesestupuje, vstřelil již osm gólů. Společně s dalšími dvěma hráči sdílí druhé místo v tabulce střelců soutěže.

Co o sobě Viktor Šimeček prozradil?


 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Články odjinud


Články odjinud