29. září 2017 • 05:00

Fotbal o víkendu: projděte si program nižších soutěží v Česku

Autor:
Příbram slaví vítězství na půdě Hradce Králové a v tabulce ho má na dostřel (archivní foto)
TOP VIDEA
Přestupová sága je u konce, Stanciu je v Praze. Vítali ho agenti Přestupová sága je u konce, Stanciu je v Praze. Vítali ho agenti
Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přinášíme vám program všech nižších soutěží na víkend od 30. října do 1. října od druhé ligy až po I. A třídy.



ČECHY

FNL

Sobota 30. 9.: Třinec–Znojmo (10.15), Příbram–Fr. Místek, Táborsko–Pardubice (16). Neděle 1. 10.: Vlašim–Ústí nad Labem, Varnsdorf–Sokolov (16), Č. Budějovice–Vítkovice (17). Středa 4. 10.: Olympia–Hradec Králové (16).

ČFL

Sobota 30. 9.: Písek–Štěchovice, Chrudim–Benátky (10.15), Králův Dvůr–Benešov, Litoměřicko–Dobrovice (10.30), Ústí nad Orlicí–Čížová (16). Neděle 1. 10.: Domažlice–Vltavín, Převýšov–Jirny (10.15), Zápy–Vyšehrad, Nymburk–Brozany (16).

DIVIZE

Skupina A – sobota 30. 9.: Petřín–Roudné, Přeštice–Č. Krumlov (10.15), Klatovy–Březová (16). Neděle 1. 10.: K. Vary–M. Lázně (10.30), Rakovník–Dobříš, Jankov–Hořovicko, Sedlčany–Doubravka (16).

Skupina B – sobota 30. 9.: Hrobce–Meteor, Rakovník–Velvary, Kladno–Český Brod (10.15), Ostrá–Louny, Nový Bor–Hostouň, Úvaly–Motorlet, Česká Lípa–Souš (16).

Skupina C – sobota 30. 9.: Zbuzany–Pardubice B (10.15), V. Mýto–Živanice, Letohrad–Kratonohy, Chrastava–Trutnov (16). Neděle 1. 10.: Admira–Brandýs (10.15), Turnov–Mšeno, Dvůr Králové–Čáslav, Kolín–Vykáň (16).

CELOSTÁTNÍ LIGA DOROSTU

Pátek 29. 9.: Příbram–Olomouc (10.30), Mladá Boleslav–Karviná (14). Sobota 30. 9.: Zlín–Bohemians, Slovácko–Fr. Místek (10.30), Sparta–Hradec Kr., Brno–Opava, Slavia–Č. Budějovice, Pardubice–Plzeň, Teplice–Ostrava (11).

KRAJSKÝ PŘEBOR

PRAHA

Sobota 30. 9.: H. Měcholupy–US Praha, ČAFC–Královice (10.15), Třeboradice–Jižní Město (0.30), Tempo–Újezd nad Lesy (14.30). Neděle 1. 10.: Admira B–Dolní Chabry (15), Zbraslav–Vršovice, Motorlet B–Braník, Ďáblice–Přední Kopanina (16.30).

STŘEDOČESKÝ

Sobota 30. 9.: Klíčany–Kutná Hora (10.15), Příbram–Horky (10.30), Tuchlovice–Semice, Rejšiceš–Libiš, Nové Strašecí–Slaný, Beroun–Poříčany, Hvozdnice–Lhota (16).

JIHOČESKÝ

Sobota 30. 9.: J. Hradec–Rudolfov (10.30), Protivín–Želeč, Dražice–Čimelice, Olešník–Hluboká, Sez. Ústí–Milevsko, Katovice–Dačice (16). Neděle 1. 10.: Táborsko B–N. Včelnice (10.15), Třeboň–Osek (10.30).

PLZEŇSKÝ

Sobota 30. 9.: Tachov–Žihle, Nýrsko–Chotíkov (16). Neděle 1. 10.: Mýto–Horní Bříza, Lhota–Domažlice B, Stříbro–Rokycany, Sušice–Luby (16).

KARLOVARSKÝ

Sobota 30. 9.: St. Role–Cheb, Fr. Lázně–Ostrov (10.30), Citice–Chodov, Lomnice–Hv. Cheb (15), Nejdek–Toužim, N. Sedlo–Kr. Poříčí (16). Neděle 1. 10.: Žlutice–K. Vary (14).

ÚSTECKÝ

Sobota 30. 9.: Most–Žatec, Kadaň–Štětí (10.15), Litoměřicko B–Jiřetín (14.30), Bílina–Brná (15), Jílové–Srbice, Vilémov–Krupka (16.30). Neděle 1. 10.: Neštěmice–Modlany (15), Modrá–Perštejn (16.30).

LIBERECKÝ

Sobota 30. 9.: V. Hamry–Ž. Brod (10.30), Višňová–Přepeře, Hrádek–Sedmihorky, Semily–Frýdlant, Doksy–Rovensko (16.30). Neděle 1. 10.: Skalice–Bílý Kostel (10.30).

KRÁLOVEHRADECKÝ

Sobota 30. 9.: Slasvia HK–Třebeš (10.15), Nové Město–Rychnov, Libčany–Čer. Kostelec, Jičín–Vysoká, Náchod–Cidlina (16.30). Neděle 1. 10.: Hořice–Jaroměř, Vrchlabí–Chlumec, Kostelec–Bělohrad (16.30).

PARDUBICKÝ

Sobota 30. 9.: Dobříkov–Chrudim B (10), Holice–Svitavy (10.15), Č. Třebová–Choceň, Lanškroun–Litomyšl, Třemošnice–Slatiňany (15.30). Neděle 1. 10.: Heř. Městec–Polička, Mor. Třebová–Žamberk (15.30).

VYSOČINA

Sobota 30. 9.: Košetice–Vel. Meziříčí B (15). Neděle 1. 10.: Okříšky–Pelhřimov, Kouty–Speřice, Nová Ves–Polná, Humpolec–Přibyslav, Ledeč–Chotěboř, Jaroměřice–Bystřice (15)

1. A TŘÍDA

PRAHA

Skupina A – sobota 30. 9.: Uhříněves–Štěrboholy, Kolovraty–Strašnice, Dubeč–Hostivař (16.30). Neděle 1. 10.: Újezd nad Lesy–Praga, Bohnice–Jižní Město, Kunratice–Vyšehrad (16.30).

Skupina B – sobota 30. 9.: Střešovice–1999 Praha (10.15), Zličín–Slivence (10.30), Modřany–Libuš (11), Vltavín–Újezd 4 (14), Zlíchov–Podolí (15). Neděle 1. 10.: Lipence–Stodůlky, Cholupice–Radotín (16.30).

STŘEDOČESKÝ

Skupina A – sobota 30. 9.: Hřebeč–Libušín (10.15), Vestec–Jílové, Klecany–Votice, Jíloviště–Mníšek, Černolice–Komárov (16). Neděle 1. 10.: Podlesí–Kosoř (10.30), Tochovice–Cerhovice, Zavidov–Nový Knín (16).

Skupina B – sobota 30. 9.: Vyšehořovice–Kly, Čelákovice–Záryby (10.15), Luštěnice–Janovice, Sázava–Český Brod B, Pěčice–Mnichovohradišťský SK, Kosmonosy–Divišov (16). Neděle 1. 10.: Velim–Poděbrady, Lysá–Mělník (16).

JIHOČESKÝ

Skupina A – sobota 30. 9.: Sedlec–Velešín (10), Vimperk–Týn (15), Vodňany–Vacov, Blatná–Bavorovice, Slavia ČB–Loko ČB (16). Neděle 1. 10.: Prachatice–Větřní (10), Junior–Planá (16).

Skupina B – sobota 30. 9.: Planá–Hrdějovice (10.30), Veselí–Chýnov (11), T. Sviny–Čt. Dvory (12.30), J. Hradec B–Ševětín (14.30). Neděle 1. 10.: Bernartice–Met. Tábor, Lom–Dobrá Voda, Milevsko B–Nemanice (16).

PLZEŇSKÝ

Sobota 30. 9.: Křimice–Horažďovice, Kralovice–Žichovice, Nepomuk–Mochtín, Košutka–Bolevec, Zruč–Chlumčany (16). Neděle 1. 10.: Mrákov–Černice (15), Bukovec–Rokycany B, Tlumačov–Svéradice (16).

KARLOVARSKÝ

Sobota 30. 9.: Rotava–Ostrov B (10.30), Hroznětín–Slavkov, Aš–Loket, Vintířov–N. Role, Lipová–Marklín (16). Neděle 1. 10.: K. Vary B–Habartov (14.30), Březová B–Trstěnice (15).

ÚSTECKÝ

Skupina A – sobota 30. 9.: Lovosice–Děčín (10.15), Proboštov–Oldřichov (14.30), Březno–Mojžíř, Č. Kamenice–Křešice, Střekov–Libouchec, Benešov–Rumburk, Libochovice–Bohušovice (16.30).

Skupina B – sobota 30. 9.: Ledvice–Ervěnice (15), Vroutek–Domoušice, Postoloprty–Kryry, Chomutov–Dobroměřice, Březno–Klášterec, Údlice–Spořice, Kopisty–Podbořany (16.30).

LIBERECKÝ

Sobota 30. 9.: Pěnčín–Košťálov, Stráž–Kr. Studánka, Lomnice–Ruprechtice, Doubí–Cvikov (16.30). Neděle 1. 10.: Mšeno–Rynoltice, Rapid Liberec–Velké Hamry B (16.30).

KRÁLOVEHRADECKÝ

Sobota 30. 9.: Bílá Třemešná–Broumov, Kobylice–Sobotka, Hostinné–Police (16.30). Neděle 1. 10.: Náchod B–Úpice, Kratonohy B–Nový HK, Týniště–Černilov, Roudnice–Dobruška, Trutnov B–Kunčice (16.30).

PARDUBICKÝ

Sobota 30. 9.: Kunčina–Svitavy B, Načešice–Letohrad B, Přelouč–Pardubičky (15.30). Neděle 1. 10.: Nasavrky–Roh. Bělá, H. Ředice–Semanín, Pomezí–D. Újezd, V. Mýto B–Luže (15.30).

VYSOČINA

Skupina A – sobota 30. 9.: Mírovka–Kostelec, Chotěboř B–H. Borová, Bedřichov–Žirovnice (15). Neděle 1. 10.: Pacov–Kamenice, Světlá–H. Brod B, Telč–Třešť, Leština–Dobronín (15).

Skupina B ¬ sobota 30. 9.: Jemnicko–Náměšť, Žďár B–N. Syrovice, Třebíč B–Dukovany (15). Neděle 1. 10.: Vrchovina B–Želeteva, Moravec–Herálec ZR, Budišov–Šebkovice (15), Černíč–Mor. Budějovice (15.30).

MORAVA

FNL

Sobota 30. 9.: Třinec–Znojmo (10.15), Příbram–Fr. Místek, Táborsko–Pardubice (16). Neděle 1. 10.: Vlašim–Ústí n. L., Varnsdorf–Sokolov (16), Č. Budějovice–Vítkovice (17). Středa 4. 10.: Olympia–Hradec Králové (16).

MSFL

Sobota 30. 9.: Petřkovice–Prostějov, Hodonín–Velké Meziříčí, Líšeň–Kroměříž, Hulín–HFK Olomouc, Uherský Brod–Uničov, Mohelnice–Hlučín, Vyškov–Rýmařov (15). Neděle 1. 10.: Valašské Meziříčí–Otrokovice (10.15).

DIVIZE

Skupina D – sobota 30. 9.: Havlíčkův Brod–Břeclav, Blansko–Polná, Rosice–Vrchovina (15). Neděle 1. 10.: Tasovice–Bzenec, Stará Říše–Tišnov, Velká Bíteš–Třebíč, Strání–Šumperk, Ždírec nad Doubravou–Žďár nad Sázavou (15).

Skupina E – sobota 30. 9.: Vsetín–Hranice, Petrovice–Opava B, Šternberk–Slavičín, Nové Sady–Kozlovice (15). Neděle 1. 10.: Ústí–Jeseník (10), Brumov–Nový Jičín, Havířov–Dolní Benešov (10.15), Bohumín–Frýdlant n. O. (15).

CELOSTÁTNÍ LIGA DOROSTU

Pátek 29. 9.: Příbram–Olomouc (10.30), Mladá Boleslav–Karviná (14). Sobota 30. 9.: Zlín–Bohemians, Slovácko–Fr. Místek (10.30), Sparta–Hradec Králové, Brno–Opava, Slavia–Č. Budějovice, Pardubice–Plzeň, Teplice–Ostrava (11).

KRAJSKÝ PŘEBOR

VYSOČINA

Sobota 30. 9.: Košetice–Velké Meziříčí B (15). Neděle 1. 10.: Okříšky–Pelhřimov, Kouty–Speřice, Nová Ves–Polná, Humpolec–Přibyslav, Ledeč nad Sáz.–Chotěboř, Jaroměřice nad Rok.–Bystřice n. Pern. (15)

JIHOMORAVSKÝ

Sobota 30. 9.: Sparta Brno–Bučovice, Vojkovice–Moravská Slaiva, Veselí n. Moravou–Mutěnice (15). Neděle 1. 10.: Boskovice–Bosonohy, Mor. Krumlov–Bystrc/Kníničky, Ráječko–Bohunice, Lanžhot–Svratka Brno, Ivančice–Rousínov (15).

OLOMOUCKÝ

Sobota 30. 9.: Želatovice–Černovír, Kralice na Hané–Přerov, Dubicko–Rapotín (15). Neděle 1. 10.: Dolany–Hněvotín, Lutín–1. HFK Olomouc, Medlov–Všechovice, Velké Losiny–Zábřeh (15).

ZLÍNSKÝ

Sobota 30. 9.: Luhačovice–Bystřice p. H. (10.15), Chropyně–Holešov, Morkovice–Provodov, Kvasice–Vel. Karlovice (15). Neděle 1. 10.: Hluk–Juřinka, Štítná n. Vl.–Boršice (15).

MORAVSKOSLEZSKÝ

Sobota 30. 9.: Stará Bělá–Vratimov, Šenov–Orlová, Heřmanice–Krnov, Čeladná–Bruntál, Břidličná–Frenštát p. R., Dětmarovice–Bílovec (15.30). Neděle 1.10.: Polanka–Háj ve Slezsku, Pustá Polom–Český Těšín (15.30).

1. A TŘÍDY

VYSOČINA

Skupina A – sobota 30. 9.: Mírovka–Kostelec, Chotěboř B–Havlíčkova Borová, Bedřichov–Žirovnice (15). Neděle 1. 10.: Pacov–Kamenice nad L., Světlá nad Sáz.–Havlíčkův Brod B, Telč–Třešť, Leština–Dobronín (15).

Skupina B ¬ sobota 30. 9.: Jemnicko–Náměšť nad O./Vícenice, Žďár nad Sáz. B–Nové Syrovice, Třebíč B–Dukovany (15). Neděle 1. 10.: Vrchovina B–Želeteva, Moravec–Herálec ZR, Budišov/Nárameč–Šebkovice (15), Černíč–Mor. Budějovice (15.30).

JIHOMORAVSKÝ

Skupina A – sobota 30. 9.: Kuřim–Přímětice, Slatina–Kunštát, Miroslav–Žebětín, Start Brno–Novosedly (15). Neděle 1. 10.: Líšeň B–Zastávka, Šlapanice–Rajhardice, Dobšice–Znojmo (15).

Skupina B – sobota 30. 9.: Dražovice–Ratíškovice, Rakvice–Kyjov, Krumvíř–Blatnice pod Sv. Ant. (15). Neděle 1. 10.: Dubňany–Rohatec, Milotice–Pavlovice, Hroznová Lhota–Velká nad Veličkou, Vyškov B–Lednice (15).

OLOMOUCKÝ

Skupina A – sobota 30. 9.: Řetězárna–Slavonín, Bělkovice/Lešťany–Haňovice, Náměšť na Hané–Bohuňovice, Mor. Beroun–Bohdíkov, Hlubočky–Chválkovice, Litovel–Paseka (15). Neděle 1. 10.: Konice–Maletín (15).

Skupina B – sobota 30. 9.: Dub nad Moravou–Kostelec na Hané, Plumlov–Určice, Bělotín/Kojetín–Kovalovice, Beňov–Protivanov (15). Neděle 1. 10.: Brodek u Přerova–Čechovice, Mostkovice–Opatovice, Lipová–Němčice nad Hanou (15).

ZLÍNSKÝ

Skupina A – sobota 30. 9.: Kelč–Podlesí, Vigantice–Zubří (15). Neděle 1. 10.: Val. Příkazy–Vidče (10), Val. Meziříčí B–Brumov B (14), Val. Klobouky–Slušovice, Nevšová–Vlachovice, Nedašov–Kateřinice (15).

Skupina B – sobota 30. 9.: Fryšták–Jaroslavice, Skaštice–Koryačany, Dolní Němčí–Ořechov (15). Neděle 1. 10.: V. Otrokovice B–Bojkovice (10.30), Nedachlebice–Osvětimany, Buchlovice–Žalkovice, Nivnice–Napajedla (15).

MORAVSKOSLEZSKÝ

Skupina A – sobota 30. 9.: Hlubina–Jakubčovice, Velké Heraltice–Ludgeřovice, Chlebičov–Bolatice (15.30). Neděle 1. 10.: Mokré Lazce–Krásné Loučky (10), Kobeřice–Darkovičky, Kravaře–Slavkov, Oldřišov–Vítkov (15.30).

Skupina B – sobota 30. 9.: Dolní Datyně–Brušperk, Vendryně–Dobratice, Hrabová–Stonava, Dobrá–Libhošť, Sedliště–Jistebník (15.30). Neděle 1. 10.: B. Albretchtice–Jablunkov, Bystřice–Staré Město (15.30).

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 







Klasická verze
Mobilní verze