Přinášíme vám program všech nižších soutěží na víkend od 30. března do 1. dubna od druhé ligy až po I. A třídy.
ČECHY
FNL
Pátek 30. 3.: Ústí nad Labem-Č. Budějovice (13.15), Hradec Králové-Třinec (14). Sobota 31. 3.: Olympia-Vlašim (10.15), Příbram-Žižkov (15), Opava-Znojmo (15.30), Fr. Místek-Táborsko (16). Neděle 1. 4.: Sokolov-Pardubice, Vítkovice-Varnsdorf (15).
ČFL
Pátek 30. 3.: Vltavín-Litoměřicko (10.15), Benešov-Převýšov (15). Sobota 31. 3.: Králův Dvůr-Zápy (10.30), Domažlice-Chrudim, Dobrovice-Čížová (16.30). Neděle 1. 4.: Benátky nad Jizerou-Písek, Brozany-Ústí nad Orlicí, Vyšehrad-Nymburk, Jirny-Štěchovice (16.30).
DIVIZE
Skupina A – pátek 30. 3.: Březová-Doubravka (14.30), Jankov-Rakovník (15), Dobříš-Petřín Plzeň (16.30). Sobota 31. 3.: Český Krumlov-Sedlčany (10.30), Mariánské Lázně, Aritma Praha (15), Hořovicko-Přeštice, Soběslav-Roudné (16.30). Neděle 1. 4.: Karlovy Vary-Klatovy (10.30).
Skupina B – pátek 30. 3.: Meteor Praha (10.15), Velvary-Chomutov (14), Hostouň-Česká Lípa (16). Sobota 31. 3.: Kladno-Rakovník (10.15), Nový Bor-Ostrá, Český Brod-Hrobce, Souš-Neratovice/Byškovice (16.30). Neděle 1. 4.: Louny-Úvaly (16.30).
Skupina C - pátek 30. 3.: Pardubice B-Živanice (14). Sobota 31. 3.: Brandýs n. L.-Vysoké Mýto, Mšeno/Jablonec n. N.-Zbuzany (10.15), Trutnov-Letohrad (14), Chrastava-Admira Praha (16.30). Neděle 1. 4.: Turnov-Dvůr Králové n. L., Čáslav-Vykáň, Kratonohy-Kolín (16.30).
CELOSTÁTNÍ LIGA DOROSTU
Středa 28. 3.: Zlín-Příbram (13.30). Čtvrtek 29. 3.: Bohemians Praha-Teplice (11). Pátek 30. 3.: Fr. Místek-Hr. Králové, Karviná-Brno (12), Opava-Sparta Praha (13.30), Č. Budějovice-Slovácko (14). Sobota 31. 3.: Plzeň-Ml. Boleslav, Olomouc-Pardubice (11), Ostrava-Slavia Praha (13).
KRAJSKÝ PŘEBOR
PRAHA
Pátek 30. 3.: Přední Kopanina-Třeboradice, Braník-Tempo Praha, ČAFC Praha-Admira Praha (10.15), Jižní Město-Uhelné sklady Praha, Vršovice-Újezd nad Lesy (10.30), Dolní Chabry-Horní Měcholupy, Ďáblice-Zbraslav (16.30). Sobota 31. 3.: Královice-Motorlet Praha (15).
STŘEDOČESKÝ
Sobota 31. 3.: Kutná Hora-Libiš (10.15), Příbram-Tuchlovice (10.30), Horky nad Jizerou-Beroun, Nespeky-Hvozdnice, Poříčí nad Sázavou-Klíčany (15). Neděle 1. 4.: Semice-Nové Strašecí, Poříčany-Rejšice, Lhota-Slaný (15).
JIHOČESKÝ
Pátek 30. 3.: Třeboň-J. Hradec (18). Sobota 31. 3.: Želeč-Katovice, Čimelice-N. Včelnice, Rudolfov-Táborsko B, Osek-Protivín, Sez. Ústí-Olešník (16). Neděle 1. 4.: Milevsko-Dražice, Hluboká-Dačice (16).
PLZEŇSKÝ
Pátek 30. 3.: Nýrsko-Tachov (15), Chotíkov-Sušice (16). Sobota 31. 3.: Žihle-Rokycany, Vejprnice-Domažlice B, Horní Bříza-Stříbro (16). Neděle 1. 4.: Nýrsko-Mýto (15), Holyšov-Tachov, Luby-Lhota (16).
KARLOVARSKÝ
Sobota 31. 3.: Lomnice-Citice (15), N. Sedlo-Nejdek, Kr. Poříčí-St. Role, Ostrov-Žlutice, Chodov-FC Cheb (16.30), Hv. Cheb-Fr. Lázně (19). Neděle 1. 4.: Toužim-Loko K. Vary (16.30).
ÚSTECKÝ
Čtvrtek 29. 3.: Srbice-Modlany (17.30). Sobota 30. 3.: Štětí-Modrá, Kadaň-Mostecký FK (10.15), Bílina-Vilémov, Brná-Jílové (15), Krupka-Jiřetín/Litvínov, Žatec-Neštěmice, Pernštejn-Litoměřicko B (16.30).
LIBERECKÝ
Sobota 31. 3.: Přepeře-Rovensko pod Troskami (13), Doksy-Skalice u České Lípy, Semily-Bílý Kostel n. N., Hrádek nad Nisou-Železný Brod, Sedmihorky-Frýdlant (16). Neděle 1. 4.: Višňová-Velké Hamry (16).
KRÁLOVEHRADECKÝ
Sobota 31. 3.: Vysoká n/L.-Kostelec n. O., Náchod A-Libčany (16). Neděle 1. 4.: Hořice-Jičín, Jaroměř-Hradec Králové, Cidlina-Nové město n. Met., Třebeš-Vrchlabí, Rychnov n. Kn.-Lázně Bělohrad, Čer. Kostelec-Chlumec n. C. (16).
PARDUBICKÝ
Pátek 30. 3.: Žamberk-Slatiňany (10.15), Polička-Holice (16). Sobota 31. 3.: Choceň-Třemošnice, Moravany-Slatiňany, Litomyšl-Dobříkov, Lanškroun-Hlinsko (16). Neděle 1. 4.: Moravská Třebová-Heřmanův Městec, Žamberk-Česká Třebová, Chrudim B-Svitavy (16).
VYSOČINA
Sobota 31. 3.: Chotěboř-Bystřice n. Pern. (15.30). Neděle 1. 4.: Polná-Pelhřimov (10.30), Přibyslav-Velké Meziříčí B, Ledeč nad Sáz.-Speřice, Humpolec-Jaroměřice nad Rok., Nová Ves-Košetice, Kouty-Okříšky (15.30).
1.A TŘÍDA
PRAHA
Skupina A – čtvrtek 29. 3.: TJ Praga-Vyšehrad B (20). Pátek 30. 3.: Březiněves-Újezd nad Lesy B (10.15), Jižní Město-Kolovraty, Troja-Uhříněves (10.30). Sobota 31. 3.: Hostivař-Štěrboholy (10.30). Pondělí 2. 4.: Strašnice-Kunratice (16), Bohnice-Dubeč (16.30).
Skupina B – pátek 30. 3.: Podolí Praha-Střešovice, Libuš-Stodůlky (10.15), Zličín-Modřany, Radotín-Újezd Praha (10.30). Pondělí 2. 4.: Slivenec-Vltavín, Zlíchov-Cholupice, 1999 Praha-Lipence (16.30).
STŘEDOČESKÝ
Skupina A – pátek 30. 3.: Hřebeč-Černolice (10.15), Kosoř-Vestec (10.30), Cerhovice-Klecany (13). Sobota 31. 3.: Komárov-Zavidov (10.30), Libušín-Podlesí, Votice-Nový Knín, Mníšek pod Brdy-Jílové (15). Neděle 1. 4.: Tochovice-Jíloviště (15).
Skupina B - sobota 31. 3.: Kly-Mnichovohradišťský SK (10.15), Záryby-Kosmonosy, Sázava-Vyšehořovice, Luštěnice-Čelákovice, Poděbrady-Pěčice, Mělník-Divišov (15). Neděle 1. 4.: Český Brod B-Lysá nad Labem (12.30), Uhlířské Janovice-Velim (15).
JIHOČESKÝ
Skupina A – sobota 31. 3.: Loko ČB-Junkor Str. (10.15), Sedlec-Blatná (12.30), Slavia ČB-Prachatice, Vodňany-Vimperk, Týn. Vlt.-Planá u ČB, Velešín-Větřní (16). Neděle 1. 4.: Vacov-Bavorovice (16).
Skupina B – pátek 30. 3.: Ševětín-Čt. Dvory (10.15). Sobota 31. 3.: Met. Tábor-Nemanice (13.30), J. Hradec B-Lom u Tá. (14.30), Dobrá Voda-Planá/Luž., Chýnov-Hrdějovice, Veselí/Luž.-Milevsko B (16). Neděle 1. 4.: Bernatice-T. Sviny (16).
PLZEŇSKÝ
Sobota 31. 3.: Žichovice-Rokycany B (15), Mochtín-Chlumčany, Bolevec-Plzeň/Bukovec, Plzeň/Černice-Zruč, Horažďovice-Kralovice, Křimice-Nepomuk (16). Neděle 1. 4.: Tlumčov-Košutka, Svéradice-Mrákov (16).
KARLOVARSKÝ
Sobota 31. 3.: Ostrov B-Březová B (10.30), Habartov-Rotava (14), Vintářov-Aš, N. Role-Lipová (16.30). Neděle 1. 4.: K. Vary B-Hroznětín (14.30), H. Slavkov-Merklín, Loket-Trstěnice (15).
ÚSTECKÝ
Skupina A – sobota 31. 3.: Oldřichov-Libochovice (10), Proboštov-Střekov (14.30), Libouchec-Rumburk (15.30), Křešice-Bohušovice n.O., Mojžíř-Lovosice, V. Březno-Č. Kamenice, (16.30). Neděle 1. 4.: Děčín-Benešov n. P. (17).
Skupina B - sobota 31. 3.: Vroutek-Údlice (10.30), Ledvice-Kopisty (12), Spořice-Dobroměřice, Podbořany-Kryry, Domoušice-Březno (16.30). Neděle 1. 4.: Ervěnice/Jirkov-Chomutov, Klášterec n. O.-Postoloprty (16.30).
LIBERECKÝ
Sobota 31. 3.: Studánka-Rynoltice (10.45), Velké Hamry-Desná (15), Stráž pod Ralskem-Doubí, Košťálov/Libštát-Ruprechtice, Pěnčín-Lomnice pod Popelkou (16). Neděle 1. 4.: Liberec-Cvikov, Mšeno/Jablonec n. N.-Hejnice (16).
KRÁLOVEHRADECKÝ
Sobota 31. 3.: Kunčice-Týniště n. O., Sobotka-Černilov, Nový Hradec Králové-Roudnice, Úpice-Třemešná, Hostinné-Kratonohy B (16). Neděle 1. 4.: Náchod B-Kybylice, Police nad Met.-Trutnov B, Broumov-Dobruška (16).
PARDUBICKÝ
Sobota 31. 3.: Semanín-Luže, Načešice-Pomezí, Nasavrky-Přelouč (16). Neděle 1. 4.: Letohrad B-Svitavy B (10.15), Horní Ředice-Kunčina, Pardubičky-Vysoké Mýto B, Rohovládova Bělá-Dolní Újezd (16).
VYSOČINA
Skupina A – sobota 31. 3.: Dobronín-Žirovnice (14.30), Mírovka-Havlíčkův Brod B (15.30). Neděle 1. 4.: Leština-Chotěboř B, Telč-Bedřichov, Světlá nad Sáz.-Pacov, Kostelec-Havlíčkova Borová, Třešť-Kamenice nad L. (15.30).
Skupina B – pátek 30. 3.: Třebíč B-Žďár nad Sáz. B (10.30). Sobota 31. 3.: Jemnicko-Moravec, Černíč-Budišov/Nárameč, Mor. Budějovice-Nové Syrovice, Želetava-Herálec ZR (15.30). Neděle 1. 4.: Náměšť nad O./Vícenice-Šebkovice, Vrchovina B-Dukovany (15.30).
MORAVA
FNL
Pátek 30. 3.: Ústí nad Labem-Č. Budějovice (13.15), Hradec Králové-Třinec (14). Sobota 31. 3.: Olympia-Vlašim (10.15), Příbram-Žižkov (15), Opava-Znojmo (15.30), Fr. Místek-Táborsko (16). Neděle 1. 4.: Sokolov-Pardubice, Vítkovice-Varnsdorf (15).
MSFL
Pátek 30. 3.: Hulín-Prostějov (15). Sobota 31. 3.: Petřkovice-HFK Olomouc, Vyškov-Líšeň, Mohelnice-Kroměříž, Uherský Brod-Velké Meziříčí, Hlučín-Rýmařov (15.30). Neděle 1. 4.: Uničov-Otrokovice, Valašské Meziříčí-Hodonín (10.15).
DIVIZE
Skupina D – sobota 31. 3.: Rosice-Stará Říše, Blansko-Velká Bíteš, Žďár nad Sázavou-Vrchovina (15.30). Neděle 1. 4.: Břeclav-Polná, Havlíčkův Brod-Třebíč, Ždírec nad Doubravou-Tišnov, Straní-Bzenec, Tasovice-Šumperk (15.30).
Skupina E – sobota 31. 3.: Opava B-Slavičín (10.15), Hranice-Kozlovice, Nové Sady-Havířov, Šternberk-Ústí, Petrovice-Jeseník, Vsetín-Dolní Benešov (15.30). Neděle 1. 4.: Brumov-Fýdlant n. O. (10.15), Bohumín-Nový Jičín (15.30).
CELOSTÁTNÍ LIGA DOROSTU
Středa 28. 3.: Zlín-Příbram (13.30). Čtvrtek 29. 3.: Bohemians Praha-Teplice (11). Pátek 30. 3.: Fr. Místek-Hr. Králové, Karviná-Brno (12), Opava-Sparta Praha (13.30), Č. Budějovice-Slovácko (14). Sobota 31. 3.: Plzeň-Ml. Boleslav, Olomouc-Pardubice (11), Ostrava-Slavia Praha (13).
KRAJSKÝ PŘEBOR
VYSOČINA
Sobota 31. 3.: Chotěboř-Bystřice n. Pern. (15.30). Neděle 1. 4.: Polná-Pelhřimov (10.30), Přibyslav-Velké Meziříčí B, Ledeč nad Sáz.-Speřice, Humpolec-Jaroměřice nad Rok., Nová Ves-Košetice, Kouty-Okříšky (15.30).
JIHOMORAVSKÝ
Pátek 30. 3.: Boskovice-Mutěnice (18). Sobota 31. 3.: Bosonohy-Bystrc/Kníničky (10.30), Svratka Brno-Mor. Slavia, Ivančice-Bohunice, Sparta Brno-Vojkovice, Mor. Krumlov-Veselí n. Moravou (15.30). Neděle 1. 4.: Ráječko-Rousínov, Lanžhot-Bučovice (15.30).
OLOMOUCKÝ
Sobota 31. 3.: Želatovice-1. HFK Olomouc (15.30). Neděle 1. 4.: Černovír-Přerov (10), Velké Losiny-Kralice na Hané, Medlov-Dubicko, Lutín-Dolany, Všechovice-Hněvotín, Zábřeh-Rapotín (15.30).
ZLÍNSKÝ
Čtvrtek 29. 3.: Baťov-Hluk (18.30). Sobota 31. 3.: Rožnov p. R.-Bystřice p. H., Holešov-Juřinka, Provodov-Vel. Kralovice, Morkovice-Boršice, Chropyně-Kvasice (15.30). Neděle 1. 4.: Štítná n. Vl.-Luhačovice (15.30).
MORAVSKOSLEZSKÝ
Sobota 31. 3.: Břidličná-Vratimov (13), Český Těšín-SO Bruntál (14.30), Čeledná-Dětmarovice, Heřmanice-Polanka, Šenov-Háj ve Slezsku, Stará Bělá-Frenštát p. R., Orlová-Krnov (15.30). Neděle 1. 4.: Pustá Polom-Bílovec (15.30).
1. A TŘÍDY
VYSOČINA
Skupina A – sobota 31. 3.: Dobronín-Žirovnice (14.30), Mírovka-Havlíčkův Brod B (15.30). Neděle 1. 4.: Leština-Chotěboř B, Telč-Bedřichov, Světlá nad Sáz.-Pacov, Kostelec-Havlíčkova Borová, Třešť-Kamenice nad L. (15.30).
Skupina B – pátek 30. 3.: Třebíč B-Žďár nad Sáz. B (10.30). Sobota 31. 3.: Jemnicko-Moravec, Černíč-Budišov/Nárameč, Mor. Budějovice-Nové Syrovice, Želetava-Herálec ZR (15.30). Neděle 1. 4.: Náměšť nad O./Vícenice-Šebkovice, Vrchovina B-Dukovany (15.30).
JIHOMORAVSKÝ
Skupina A – sobota 31. 3.: Znojmo-Novosedly (10.15), Žebětín-Rajhradice, Slatina-Start Brno, Kuřim-Líšeň B (15.30). Neděle 1. 4.: Miroslav-Přímětice (15.30), Dobšice-Šlapanice, Kunštát-Zastávka (15.30).
Skupina B – sobota 31. 3.: Dražovice-Velké Popovice, Lednice-Blatnice pod Sv. Ant., Ratíškovice-Kyjov (15.30). Neděle 1. 4.: Vyškov B-Rakvice, Hroznová Lhota-Krumvíř, Milotice-Duňany, Velká nad Veličkou-Rohatec (15.30).
OLOMOUCKÝ
Skupina A – sobota 31. 3.: Moravský Beroun-Slavonín, Náměšť na Hané-Hlubočky, Bělkovicef/Lašťany-Litovel, Řetězárna-Konice, Bohdíkov-Chválkovice (15.30). Neděle 1. 4: Haňovice-Maletín, Bohuňovice-Paseka (15.30).
Skupina B – sobota 31. 3.: Dub nad Moravou-Protivanov, Plumlov-Kostelec na Hané (15.30). Neděle 1. 4.: Opatovice-Beňov (10), Němčice nad Hanou-Čechovice, Určice-Kojetín/Kovalovice, Lipová-Bělotín, Mostkovice-Brodek u Přerova (15.30).
ZLÍNSKÝ
Skupina A – sobota 31. 3.: Kelč-Val. Příkazy, Vlachovice-Vidče, Brumov B-Slušovice (15.30). Neděle 1. 4.: Val. Meziřičí B-Kateřenice (14), Val. Klobouky-Nevšová, Nedašov-Vigantice (15.30).
Skupina B – sobota 31. 3.: Napajedla-Ořechov, Bojkovice-Osvětimany, Jaroslavice-Koryčany (15.30). Neděle 1. 4.: V. Otrokovice B-Žalkovice (10.15), Fryšták-Nedachlebice, Nivnice-Skaštice, Buchlovice-Dolní Němčí (15.30).
MORAVSKOSLEZSKÝ
Skupina A – sobota 31. 3.: Velké Heraltice-Chlebičov, Hlubina-Bolatice, Vítkov-Ludgěřovice (15.30). Neděle 1. 4.: Slavkov-Darkovičky, Oldřišov-Mokré Lazce, Kravaře-Krásné Loučky, Kobeřice-Jakubčovice (15.30).
Skupina B – sobota 31. 3.: Hrabová-Dobrá, Vendryně-Sedliště, Dolní Datyně-Jistebník, Brušperk-B. Albrechtice, Dobratice-Stonava (15.30). Neděle 1. 4.: Bystřice-Libhošť, Jablunkov-Staré Město (15.30).