Českým týmům experti ani fanoušci v Evropské lize moc nevěří | iSport.cz
7. srpna 2019 • 22:01

Českým týmům experti ani fanoušci v Evropské lize moc nevěří

Autor: jos
Vstoupit do diskuse
0
Sparta ve třetím předkole Evropské ligy narazí na turecký Trabzonspor
TOP VIDEA
Šest nejžádanějších hráčů v Evropě: Sancho, nový Pirlo či Schickův parťák na stoperu
Totální demolice Barcelony! Klidně odejdu mezi prvními, zoufal Piqué
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tohle nevypadá dobře. Prognózy fanoušků i expertů nedávají českému triu v úvodních zápasech třetího předkola Evropské ligy moc šancí na úspěch. Mladé Boleslavi věří jen jedno procento tipérů. Nejvíce se věří doma Spartě, ale na Letenské sází jen čtyřicet procent tipérů. „Na výhru Plzně pak sázelo zhruba šestnáct procent tipérů,“ říká Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance.Nejprve půjde do hry Sparta proti tureckému Trabzonsporu. Na Letné se bude hrát bez diváků, což určitě bude vyhovovat více tureckému týmu. „Jednapadesát procent sázkařů věří ve výhru tureckého mužstva v kurzu 3,53:1,“ upozorňuje Světlíková. Postup Trabzonsporu je s kurzem 1,60:1 rovněž velmi oblíbenou sázkou. Vsadilo si na ni desetkrát víc sázkařů než na postup Sparty (2,34:1).

Plzeň jede po výprasku v Řecku do Belgie k souboji s Antverpami v roli slabšího týmu. Alespoň z pohledu sázkařů, kteří ze tří čtvrtin věří ve výhru domácího celku. „Bookmakeři jsou ve svých odhadech opatrnější, kurz na výhru domácích je 2,33:1, což rozhodně není žádná tutovka. Ale ani bookies nevidí výhru Plzně příliš reálně, ohodnotili ji o něco vyšším kurzem (3,41:1),“ konstatuje mluvčí společnosti. Na postup Plzně si vsadilo sedmkrát více sázkařů než na postup Belgičanů.

Nejméně se věří Mladé Boleslavi, která cestuje do Rumunska k souboji s FCSB. Podle sázkařů půjde o jednoznačnou záležitost, ačkoli FCSB prochází krizovým obdobím a kondice ani nálada týmu se nedá pojmenovat jako dobrá. „98 % tipuje výhru bukurešťského týmu. Dalším hodně sázeným tipem je postup FCSB, v zápase padne víc než 1 branka, 2 branky,“ dodává Světlíková.

Témata:  fotbal, evropská liga
Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud