Real (nadobro) potopil střelec Pedro | iSport.cz
3. května 2011 • 23:14

Real (nadobro) potopil střelec Pedro

Autor: kub
TOP VIDEA
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Pokud chtěl Real Madrid po domácí porážce 0:2 v odvetě semifinále Ligy mistrů pomýšlet na úspěch, nesměl inkasovat. Vydržel to do 54. minuty. V ní Barcelona předvedla svou typickou akci a zasadila odvěkému sokovi smrtelný úder.Trávník Nou Campu skrápěl hustý déšť, takže připomínal nasáklou houbu. Míč na něm měl tak ještě větší rychlost než obvykle.

Domácím borcům to však v nejmenším nepřekáželo. I ve ztížených podmínkách předvedli akci té nejvyšší kvality.Andrés Iniesta se ve středu hřiště zmocnil míče, letmým pohledem zkontroloval situaci před sebou a okamžitě ji ideálně vyřešil. Prudkou a přesnou přihrávkou mezi dva obránce Realu uvolnil do vyložené šance Pedra Rodrigueze.

Odchovanec Barcy vlétl mezi statické a špatně postavené zadáky v bílých dresech jako vítr. V pohybu převzal kluzkým balon pravačkou a levačkou jej druhým dotykem uklidil za záda bezmocného Ikera Casillase.

VIDEO: Podívejte se na úvodní gól utkání, který vstřelil Pedro

Pedrova branka vzala Realu všechny naděje


Šťastný Pedro se společně s Davidem Villou sklouzl v euforii po trávníku, který v sobě skrýval tolik vody, že připomínal bazén.

V tu chvíli bylo jasné, že Real tři góly nutné k postupu nedá.

A skutečně – Bílý balet stihl jen jeden. Marcelova branka byla trefou útěchy.

Slabé útěchy.

Pedro právě překonává Ikera Casillase
Pedro právě překonává Ikera Casillase

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud