27. listopadu 2019 • 10:03

Experti věří, že v Edenu bude slavit Inter. A budou padat góly

Autor: jos
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Chybí levá noha, Červ odsune Krejčího na stopera. Co křídla a základní sestava?
Hašek oznámil nominaci na EURO. Jedou Červ a Jaroš, překvapení na levém beku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bitva o naději na jaro v pohárové Evropě, to bude z pohledu Pražanů středeční duel Ligy mistrů s Interem Milán. Pražané sice naposledy v milionářské soutěži brali bod na hřišti slavné Barcelony, ani to ale experty nepřesvědčilo, aby byli v duelu s milánským gigantem svěřenci kouče Jindřicha Trpišovského favority. Favoritem byl podle bookmakerů Chance Inter, jehož kurz na výhru začínal na hodnotě 2,2:1.„Podle sázek, které jsme na utkání přijali, to vypadá, že sázkaři dvakrát velkým optimismem nehýří. Aktuálně věří domácímu týmu 28 % sázkařů, zatímco 64 % z nich je přesvědčeno o jasné výhře Italů,“ upozorňuje Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance s tím, že zbývajících osm procent fandů věří nerozhodnému výsledku.

Dále se mezi sázkaři intenzivně tipuje i počet gólů, které ve středu v Edenu uvidíme. „Nejvíce tipujících se kloní k názoru, že se můžeme těšit nejméně na dvě branky,“ dodává Světlíková. Jestli měli tipéři pravdu bude jasné hodinu před středeční půlnocí.

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Nominace Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.

Fotbal dnes * Evropská liga * Program MS v hokeji

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud