Experti věří, že v Edenu bude slavit Inter. A budou padat góly | iSport.cz
27. listopadu 2019 • 10:03

Experti věří, že v Edenu bude slavit Inter. A budou padat góly

Autor: jos
Pro fotbalisty Slavie podle expertů duel s Interem Milán nedopadne dobře.
TOP VIDEA
DEBATA SPORTU: Předvedla Slavia v Lize mistrů nejlepší výkony z českých klubů? DEBATA SPORTU: Předvedla Slavia v Lize mistrů nejlepší výkony z českých klubů?
SESTŘIH LM: Bayern - Tottenham 3:1. Šlágr ovládl bavorský velkoklub SESTŘIH LM: Bayern - Tottenham 3:1. Šlágr ovládl bavorský velkoklub
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bitva o naději na jaro v pohárové Evropě, to bude z pohledu Pražanů středeční duel Ligy mistrů s Interem Milán. Pražané sice naposledy v milionářské soutěži brali bod na hřišti slavné Barcelony, ani to ale experty nepřesvědčilo, aby byli v duelu s milánským gigantem svěřenci kouče Jindřicha Trpišovského favority. Favoritem byl podle bookmakerů Chance Inter, jehož kurz na výhru začínal na hodnotě 2,2:1.„Podle sázek, které jsme na utkání přijali, to vypadá, že sázkaři dvakrát velkým optimismem nehýří. Aktuálně věří domácímu týmu 28 % sázkařů, zatímco 64 % z nich je přesvědčeno o jasné výhře Italů,“ upozorňuje Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance s tím, že zbývajících osm procent fandů věří nerozhodnému výsledku.

Dále se mezi sázkaři intenzivně tipuje i počet gólů, které ve středu v Edenu uvidíme. „Nejvíce tipujících se kloní k názoru, že se můžeme těšit nejméně na dvě branky,“ dodává Světlíková. Jestli měli tipéři pravdu bude jasné hodinu před středeční půlnocí.

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud