15. září 2008 • 19:40

Rummenige: LM ovládnou anglické kluby

Autor:
Reklama
Liga mistrů
TOP VIDEA
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně
VŠECHNA VIDEA ZDE

Podle ředitele Bayernu Mnichov ovládnou letošní ročník Ligy mistrů opět anglické kluby. Karl-Heinz Rummenigge považuje za největšího favorita na triumf londýnskou Chelsea, za níž chytá český gólman Petr Čech."Angličané jsou oproti zbytku Evropy úplně někde jinde," citovala Rummeniggeho agentura Reuters.

"Bundesliga je o pořádný kus cesty zpátky než kluby jako Manchester United, Chelsea, Liverpool a Arsenal. Když se podíváte na jejich sílu, tak by bylo velké překvapení, kdyby Ligu mistrů letos neovládli Angličané stejně jako loni," připomněl Rummenigge minulý ročník, kdy do semifinále postoupila trojice anglických klubů a ve finále Manchester United porazil Chelsea.

Právě londýnský klub bude podle bývalého fotbalisty velkým favoritem na letošní triumf.

Aby mohly bundesligové týmy konkurovat anglickým, musí být podle Rummeniggeho v Německu uvolněna pravidla ohledně majitelů klubů, která by bohatým jedincům umožnila snáze investovat peníze do fotbalu.

"Musíme si dát velký pozor, nebo nám ujede loď," prohlásil funkcionář Bayernu, který v základní skupině Ligy mistrů narazí na Steau Bukurešť, Lyon a Fiorentinu.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze