Karel Häring
4. listopadu 2008 • 04:00

Hraje „Barca“. Kolik?

Pep Guardiola
TOP VIDEA
Olomouc - Plzeň: To byla rána! Tvrďák Hollweg vysklil plexisklo Olomouc - Plzeň: To byla rána! Tvrďák Hollweg vysklil plexisklo
LIGOVÉ STŘIHY: Hapal trefil, kam se Stanciuem. V derby moc taktiky nebylo LIGOVÉ STŘIHY: Hapal trefil, kam se Stanciuem. V derby moc taktiky nebylo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Otázka nestojí, jestli (vyhraje), ale kolik. Řeč je o zápasech Barcelony v posledních týdnech. Šest, jedna, pět, pět, jedna, čtyři, tohle je jen zlomek přehlídky velkoklubu, který má nejvyšší průměr branek na zápas.Teď se katalánský tým chystá v Lize mistrů na duel s Basilejí, kterou před dvěma týdny rozstřílel 5:0.

„Nechci vyhrát pět nula. Jediné, co si přeju je, abychom pokračovali v tom, co doposud předvádíme,“ nechal se včera slyšet trenér Josip Guardiola.

Fikaná odpověď, která nezavání ztrátou pokory. Ale jedno je jisté, pokud Messi a spol. navážou na své současné výkony, pak se může Basilej obávat dalšího výprasku.

Barcelona je nemilosrdná. Ve španělské lize nastřílela v devíti kolech třicet jedna gólů. Tím se přiblížila ke svému nejlepšímu gólovému startu za poslední dvanáct let.

V ročníku 1996/1997 pod vedením Sira Bobbyho Robsona skórovala v prvních devíti kolech třicetkrát.

Celý článek najdete v úterním vydání deníku Sport


Poslední výsledky Barcelony
Málaga-Barcelona 1:4
Benidorm-Barcelona 0:1
Barcelona-Almeria 5:0
Basilej-Barcelona 0:5
Bilbao-Barcelona 0:1
Barcelona-Atlético 6:1

 

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>
Klasická verze
Mobilní verze