VIDEO: Šašek Ronaldo se znemožnil jako simulant | iSport.cz
4. listopadu 2010 • 11:02

VIDEO: Šašek Ronaldo se znemožnil jako simulant

Autor: rou
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

Možná je nejlepší fotbalista na světě, ale to, co Cristiano Ronaldo předvedl ve středečním zápase Ligy mistrů proti AC Milán, jen potvrzuje zvěsti o drzém a namyšleném frackovi. Hvězda Realu Madrid se snažila nasimulovat úder do obličeje tak průhledným způsobem, že to je až směšné.Běží 24. minuta ostře sledovaného zápasu, gól zatím nepadl. Ronaldo dobíhá dlouhý pas u postranní čáry, kličku mu ale rázně utne záložník AC Ignazio Abate.

Oba hráči se ženou k míči a chtěli by házet aut, Ronaldo přiběhne až k Abatemu, tělem ho odstrčí a sápe se po balonu. Muž v červenočerném dresu se rukou dotkne Portugalcova krku. Tady by měla tahle scéna skončit.

Podívejte se na Ronaldovu simulaci:

Cristiano Ronaldo předvedl hereckou etudu par excelance

Jenže v Ronaldově hlavě zřejmě běží jiný scénář. Podívá se, kde je rozhodčí a po více než vteřině se chytá za obličej. Kácí se k zemi jako podťatý, svíjí se, jako by dostal pravý hák od Vitalije Klička.

Drží se za nos, kontroluje, jestli mu z něho neteče krev. Těžko říct, jestli si opravdu myslel, že Abate by mohl po téhle jeho scénce dostat červenou kartu. Jediný, kdo by za tohle divadlo zasloužil potrestat, je ale právě Cristiano Ronaldo...

Cristiano Ronaldo po jedné ze svých neproměněných šancí v pohárovém duelu s Murcií, ve kterém Real jen remizoval 0:0
Cristiano Ronaldo po jedné ze svých neproměněných šancí v pohárovém duelu s Murcií, ve kterém Real jen remizoval 0:0

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud