VIDEO: Na Mourinha útočili v Miláně laserem! | iSport.cz
4. listopadu 2010 • 17:09

VIDEO: Na Mourinha útočili v Miláně laserem!

Autor: jon
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Top góly: elegantní zakončení Hložka, Musův krásný lob
Baník - Plzeň: Tohle mohla být geniální rozlučka! Baroš v samotném závěru mohl rozhodnout utkání
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jeho Real poprvé ztratil body v Lize mistrů, ze San Sira odjížděl zklamaný. Navíc musel čelit atakům italských fanoušků, kteří ho oslňovali paprskem laseru. Ne, kouč Realu Madrid José Mourinho to při utkání s AC Milán (2:2) neměl jednoduché. Excentrický Portugalec zkrátka žádného fanouška nenechá v klidu. A znovu to poznal i ve středečním utkání Ligy mistrů.Proti AC Milán pracně zachráňovali remízu 2:2, poprvé ztratili body v Lize mistrů. Diváci na San Siru navíc "útočili" na kouče Realu José Mourinha, kterého oslňovali laserem.

Ač byl oslňován, snažil se Mourinho zachovat klidnou tvářAč byl oslňován, snažil se Mourinho zachovat klidnou tvářFoto Reuters
Co to jako má být? To si možná říkal Mourinho, když na něj namířil zelený paprsek laseruCo to jako má být? To si možná říkal Mourinho, když na něj namířil zelený paprsek laseruFoto Reuters

Italské fanoušky nejprve naštval simulující Ronaldo, když se teatrálně svíjel na zemi. Ihned poté některý z diváků namířil zelený paprsek laseru přímo do obličeje José Mourinha.

Jak reagoval často hodně emotivní Portugalec? Snažil se nepříjemné světlo celou dobu ignorovat, většinu času držel kamennou tvář. Přesto fotografové zachytili několik úšklebků.

"Co to jako má znamenat?" jako by se ptal Portugalec na fotografii, kde laser mířil na jeho ruku. Na jiných záběrech na videu však Mourinho zachovává stoický klid.

Real Madrid nakonec odjel ze San Sira s bodem za remízu 2:2, vyrovnání zařídil až v nastavení mladík Pedro.

To Mourinha určitě štve mnohem víc než zelené paprsky, kterými se mu snažili otravovat život italští tifosi...

Vstoupit do diskuse
0
Osmifinále
Články odjinud


Články odjinud