12. září 2008 • 18:14

Slavia prodala dva obránce

Autor: ,
Reklama
Karel Jarolím
TOP VIDEA
Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně
Liberec - Slavia: Červená pro Pulkraba! Zbytečně zajel do Bořila a oslabil svůj tým Liberec - Slavia: Červená pro Pulkraba! Zbytečně zajel do Bořila a oslabil svůj tým
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová Slavia se rozhodla prodat dva obránce. Karel Kratochvíl přestoupil do Bohemians Praha a Radek Sláma posílil Hradec Králové. Oba podepsali dvouleté smlouvy.Kratochvíl nastoupil za Slavii naposledy před více než dvěma lety v Brně. Za Bohemians ale může hrát už v nedělním prvoligovém utkání na Žižkově proti Viktorii.

"Po příchodu trenéra Jarolíma ztratil Kratochvíl místo v základní sestavě, odešel na rok na hostování do Kladna a následně do Kazachstánu. Jarní část loňské sezony odehrál v B-týmu Slavie, neboť odmítl se svým klubem prodloužit smlouvu," řekl hráčův agent Rudolf Baránek.

Kratochvíl v první lize odehrál 43 zápasů, v dalších dvanácti se v dresu Slavie objevil v Poháru UEFA.

Jarolím nepočítal ani s 28letým Slámou. Ten má na kontě 11 prvoligových startů, z toho tři v dresu Slavie a zbytek v Blšanech.

Jeho slibnou kariéru přibrzdilo zranění, po kterém vypadl z prvoligového kádru Slavie, která jej posílala na hostování.

Od roku 2003 odehrál čtyři sezony na Kypru, po návratu hrál půl roku v Lučenci a letos na jaře v Jihlavě.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze