Šmicer je zase profík | iSport.cz
13. října 2008 • 15:32

Šmicer je zase profík

Autor: hst
Vladimír Šmicer, střelec dvou gólů proti Spartě
TOP VIDEA
iSport podcast: Přestali hráči věřit Kozlově cestě? Ustoupil Baník z přebudování týmu?
MOMENTY 5. kola: Sparta stoprocentní, Fillo smolařem, liberečtí náhradníci selhali
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vladimír Šmicer podepsal se Slavií novou profesionální smlouvu. Platí do 30.6. 2009. A finančně je o víc než polovinu nižší než smlouva z uplynulé sezony.Po vypršení čerstvého kontraktu se rozhodne, zda bude Šmicer pokračovat ve Slavii jako hráč či funkcionář.

„Byli jsme už dlouho domluveni, že mi Slavia nabídne smlouvu, pokud se uzdravím a dostanu do formy. To se stalo teď v říjnu. Já jsem spokojený, že si můžu zahrát s mladými a skvělými hráči, které teď Slavia má. Věřím, že ještě budu přínosem,“ prohlásil krítce po podpisu Šmicer.

Kontrakt si pochvaluje i Slavia. „Spolupráce s Vladimírem Šmicerem je takovým balzámem na situaci v současném fotbale,“ uvedl Tomáš Rosen, šéf představenstva.

Témata:  sport, fotbal, šmicer, smlouva

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud