29. října 2008 • 14:20

Kdo nahradí Uličného? Možná Lavička

Autor:
Reklama
Trenér Sparty Vítězslav Lavička
TOP VIDEA
Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali
Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán
VŠECHNA VIDEA ZDE

Teprve ve středu vedení klubu 1. FC Brno oficiálně oznámilo odvolání trenéra Petra Uličného, ale hned v ten samý den začalo jednat o nové tváři. Spekuluje se o několika jménech včetně Vítězslava Lavičky, nedávného kouče Sparty.Vyhazovy trenérů v sezoně
4. kolo
Č. Budějovice: Kmoch -> Tobiáš

5. kolo
Žižkov: Griga -> Csaplár

7. kolo
Zlín: Mazura -> Minář*

9. kolo
Plzeň: Šilhavý -> Vrba
Sparta: Lavička -> Chovanec

11. kolo
Brno: Uličný -> ?

*Pozn.: Minář vede tým Zlína prozatímně, mužstvo by měl v listopadu převzít Stanislav Levý.
Petr Uličný ve funkci trenéra brněnského celku skončil kvůli nepříznivým výsledkům - čtěte víc. V posledních šesti zápasech vyhrálo Brno pouze jednou. A pohár trpělivosti přetekl po remíze 1:1 s Českými Budějovicemi.

Nyní se spekuluje o tom, kdo Uličného nahradí. Nového trenéra by mělo Brno představit do týdne. „S někým už jednáme,“ nechal se slyšet Pros.

Vedení klubu má na stole dvě varianty: buďto angažuje zkušeného trenéra, nebo se týmu chopí mladý, perspektivní a ambiciózní trenér.

Podle zákulisních informací je ve hře několik jmen. Mluví se třeba o Miroslavu Beránkovi či Jaroslavu Šilhavém. Ale nejčastěji se skloňuje jméno bývalého kouče pražské Sparty Vítězslava Lavičky.

Vyloučena není ani možnost, že by se týmu ujal trenér a zároveň nynější sportovní ředitel klubu Karel Jarůšek, který již na lavičce Brna působil.

Než se však rozhodne o postu trenéra prvního týmu, povede mužstvo dosavadní Uličného asistent Aleš Křeček. Jeho svěřence už v neděli čeká duel na hřišti Slavie.

Fotbalový trenér Petr Uličný.Fotbalový trenér Petr Uličný.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>
Klasická verze
Mobilní verze