3. listopadu 2008 • 20:48

Řepka na podzim asi dohrál

Autor:
Tomáš Řepka
TOP VIDEA
Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0 Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0
10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo 10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zraněný fotbalista Tomáš Řepka si nejspíš už na podzim nezahraje. Lékaři totiž zjistili, že opora obrany pražské Sparty má zlomenou zánártní kůstku."Podzimní část ligy už asi nestihnu," řekl letenský stoper Tomáš Řepka v rozhovoru pro tn.cz.

V něm dokonce nevyloučil ani možnost zimního odchodu do zahraničí. "Nebráním se tomu. V mém věku už sice moc velké parády neudělám, ale kdyby byla možnost, tak to někde určitě zkusím," prohlásil čtyřiatřicetiletý obránce.

Baník porazil Spartu a je třetí>>>

Připustil, že ve Spartě v současnosti nepanuje nejlepší atmosféra. Po dnešní porážce 0:2 v Ostravě klesl letenský klub v ligové tabulce na čtvrté místo.

Sparťané zdemolovali železniční vagon>>>

"Nejsem ten člověk, který by utíkal z boje, ale samozřejmě ta atmosféra tam není dobrá. Sami jsme si to nadrobili, tak to musíme sami sníst. To ale není ten důvod, proč bych odcházel," uvedl Řepka.

Reagovali jsme pozdě, zoufal Chovanec>>>

 

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  sport, fotbal, řepkaKlasická verze
Mobilní verze