Odejde Rajnoch do Německa? | iSport.cz
10. prosince 2008 • 14:07

Odejde Rajnoch do Německa?

Autor: hst, ar, šq
Jan Rajnoch
TOP VIDEA
Kvitová v Melbourne končí, Bartyová ji pokořila ve dvou setech Kvitová v Melbourne končí, Bartyová ji pokořila ve dvou setech
Kdo vlastně byl Kobe Bryant? Superhvězda, objevitel, mentor – a hlavně otec Kdo vlastně byl Kobe Bryant? Superhvězda, objevitel, mentor – a hlavně otec
VŠECHNA VIDEA ZDE

V souvislosti s Mladou Boleslaví se mluví o významném kádrovém pohybu. Středočeský celek registruje několik zájemců o služby kapitána Jana Rajnocha, který by mohl zamířit za hranice Česka. Možná do Německa.„Boleslavi se ozvaly Bochum a Mönchengladbach. Potíž je ovšem v tom, že ani jeden tento tým nepatří mezi ekonomicky silné a není jisté, že bude moci nabídnout požadovanou finanční částku,“ uvedl zdroj Sportu.

Situaci okolo českého reprezentanta údajně oťukávají i italské kluby. V létě se hovořilo o zájmu Udine, tehdy se však Rajnoch raději rozhodl prodloužit smlouvu v Boleslavi. Vedení středočeského celku se ovšem s hráčem domluvilo, že v případě oboustranně zajímavé nabídky ze zahraničí může defenzivní univerzál odejít v zimě.

PŘEČTĚTE SI:

Rajnoch: Sen? Manchester United!
Rajnoch: Nepodělám se z toho
Rajnoch: Vyprovokovat se už nenechám
Rajnoch: Zůstávám, láká mě reprezentace

Dalším mužem, který může aktuálně druhý nejlepší ligový tým v zimní přestávce opustit, je brankář Miroslav Miller. Ten se sice s klubem během podzimu dohodl na novém kontraktu, který mu vyprší až za dva a půl roku, i přesto však možná kádr podzimního vicemistra opustí.

Za Millera, který je v Boleslavi jedničkou, by ovšem musela přijít náhrada. Středočeši mají nejvyšší ambice a nedá se předpokládat, že vsadí na nepříliš zkušené Kubáska se Šedou. V této souvislosti se spekuluje o příchodu jednoho z dvojice sparťanských brankářů Kozáčik, Grigar.

Letenští naopak projevili zájem o útočníka Baníku Davida Střihavku. Ten je v ostravském klubu na hostování z Plzně, jejíž majitelé by podle informací Sportu pětadvacetiletého forvarda rádi zpeněžili minimálně za 1,2 milionu eur (přibližně 30 milionů korun). Tuto částku ovšem za svého někdejšího hráče nehodlá Sparta vysázet.

Související články

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud