Šmicer chce pokračovat! | iSport.cz
18. května 2009 • 22:56

Šmicer chce pokračovat!

Autor: Aleš Roll
Vstoupit do diskuse
0
Vladimír Šmice a dřina v posilovně.
TOP VIDEA
Trpišovský: Skvělý terén, dobrá kombinace. Bylo hodně místa
Vondrášek po debaklu: Není o čem. Slavia celý zápas lepší, červená přísná
VŠECHNA VIDEA ZDE

Překvapil. Nečekala to veřejnost a asi ani jeho spoluhráči. Vladimír Šmicer vystoupil při oslavách slávistického titulu na pódium a fanouškům oznámil. „Budu chtít pokračovat. Ještě jednu sezonu,“ zahlásil do davu.V ten okamžik jej přehlušil potlesk slávistických fandů. Veterán a legenda Šmicer, který se na korbu kamionu, kde oslavy se slávistickými příznivci probíhaly, vyškrábal o berlích tak překvapil.

Po dalším sezoně protrápeném zraněními, po další operaci kolene, oznámil, že i v příští ligovém ročníku bude za Slavii kopat.

„To mě moc těší,“ neskrýval spokojenost Petr Doležal, generální ředitel klubu. „Ale já jsem tohle rozhodnutí tak trochu čekal. V momentě, kdy mu doktor po operaci řekl, že to bude dobré, jsem uviděl, jak Vláďovi začaly blikat oči a že bude chtít pokračovat,“ dodal slávistický šéf.

Témata:  sport, fotbal, Slavia, šmicer
Vstoupit do diskuse
0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud