22. června 2009 • 14:50

Budějovice se sešly bez posil, vsadí na mládí

Autor:
Radost fotbalistů Českých Budějovic zleva Martin Leština, Petr Šíma a Tomáš Stráský.
TOP VIDEA
Krize? Jaká krize? Hráči Realu ji na tréninku před Plzní nedali znát Krize? Jaká krize? Hráči Realu ji na tréninku před Plzní nedali znát
TOP MOMENTY extraligy: Jágr v Třinci, naštvaný Pěšán i stoprocentní Vary TOP MOMENTY extraligy: Jágr v Třinci, naštvaný Pěšán i stoprocentní Vary
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisté Českých Budějovic se dnes sešli k přípravě na novou sezonu v podobném složení, s nímž odehráli uplynulý ročník, chyběli pouze Jaroslav Hílek, Martin Laurinc a Jan Svátek. Všichni tři v klubu skončili.



Trenér Pavel Tobiáš naopak přivítal některé navrátilce z hostování a také několik nadějných mladíků. Z Čáslavi se vrátili Zdeněk Ondrášek a Petr Dolejš, o místo v kádru budou usilovat také Vladimír Dobal a brankář Vít Pešula z juniorky.

Zvučné posily podle všeho na jihu Čech nepřivítají. "Pokud by měl někdo do našeho klubu přijít, muselo by se jednat o opravdovou posilu, která se zařadí do základní sestavy. Během loňské sezony k nám přišla řada nadějných mladíků a během letošního léta jim chceme dát prostor, aby se poprali o místo v prvním mužstvu," uvedl na webových stránkách Dynama generální manažer klubu Jiří Kotrba, který je spokojen hlavně s tím, že neodchází nikdo z klíčových hráčů.

Českobudějovičtí se dnes po obědě sešli na Střeleckém ostrově a odpoledne je čekal první trénink v areálu na Složišti. Vrcholem přípravy pak bude herní soustředění v Rakousku.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud



Klasická verze
Mobilní verze