Sparťan Libor Došek
TOP VIDEA
Baráž? Je to pro mě motivace dál trénovat a nekončit, prohlašuje Jágr Baráž? Je to pro mě motivace dál trénovat a nekončit, prohlašuje Jágr
Zimní olympiáda objektivem fotografky Deníku Sport Barbory Reichové Zimní olympiáda objektivem fotografky Deníku Sport Barbory Reichové
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalovou Spartu zcela jistě opustí u fanoušků nenáviděná osoba. Vytáhlý útočník Libor Došek míří do Slovanu Bratislava! Jednání by měla vyvrcholit v nejbližších dnech.Libor DošekLibor Došek

Slovan Bratislava projevil zájem o Doška již před několika týdny.

Dosud se ale čekalo pouze na to, zda postoupí do třetího předkola Ligy mistrů, což se v úterý slovenskému celku podařilo.

„Byla to podmínka, jinak by o Doška neusilovali,“ tvrdí důvěryhodný zdroj deniksport.cz.

Zájem o českého forvarda potvrdil i trenér bratislavského týmu Dušan Uhrin.

„Opravdu ho chceme, je to velmi dobrý útočník, ale více se k této věci nemůžu vyjadřovat, protože je všechno ve fázi úvah,“ podotkl.

Nicméně podle informací Sportu jsou kluby takřka dohodnuty. Sparta nemá s prodejem Doška sebemenší problém, neboť s ním na soupisku prvního týmu pro tuto sezonu nepočítá.

Slovan naopak vysokého a zkušeného útočníka potřebuje.

Doška chce i proto, že má zkušenosti z Řecka, odkud pochází nejbližší pohárový soupeř Slováků Olympiakos Pireus.

„Pokud transfer vyjde, splní naše představy. Skvěle se hodí k druhému útočníkovi Masarykovi,“ poznamenal generální ředitel Slovanu Dušan Tittel.

Jednání by podle nejnovějších informací měla výrazně pokročit ve čtvrtek. Pokud si obě strany plácnou a Došek na podmínky ve Slovanu Bratislava kývne, zbaví se sparťanští fanoušci nenáviděného útočníka.

Ten si za své působení ve Spartě prožil dost krušných chvil. Několik měsíců celá Letná dokonce skandovala „Došek ven!“ a samotný hráč to nesl velmi těžce.

Ožil až s příchodem trenéra Michala Bílka, který mu věřil. Jenže po odchodu nynějšího reprezentačního asistenta si základní sestavu neudržel. Poslední půlrok odehrál v řeckém Xanthi.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze