6. března 2010 • 13:36

Boleslav v Příbrami hrát nebude. Kvůli sněhu

Autor:
Sníh na hřišti - ilustrační foto
TOP VIDEA
SESTŘIH: Hertha - Dortmund 1:1. Hosté v novém roce podruhé ztratili SESTŘIH: Hertha - Dortmund 1:1. Hosté v novém roce podruhé ztratili
Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dnešní utkání 18. kola první fotbalové ligy mezi Příbramí a Mladou Boleslaví bylo kvůli nezpůsobilému terénu po vytrvalém sněžení odloženo. Informoval o tom ředitel oddělení profesionálního fotbalu ČMFS Ivo Lubas.Oba kluby se předběžně dohodly, že duel odehrají v náhradním termínu ve středu 14. dubna.

Příbramský trávník má sice od léta nové vyhřívání, ale noční přívaly sněhu nemohl zvládnout. Nepomohlo ani nasazení přibližně sedmdesátičlenné úklidové čety. "Napadlo tu 25 až 30 čísel sněhu. Uklízeli jsme od šesti hodin ráno, ale padá to furt. Uklidíte půlku a druhá půlka zase zapadá," řekl ČTK příbramský sekretář Petr Soucha.

Krátce po poledni obhlédl situaci hlavní sudí zápasu Jiří Adam, který rozhodl o odložení. Prohlídky trávníku se vedle příbramských zástupců zúčastnil také sportovní ředitel Mladé Boleslavi Zdeněk Kudela.

"Pro fotbal je to jenom dobře. Teď je sice kolem nuly, ale brzy ráno bylo minus šest a v čase utkání, v půl sedmé večer, by to bylo podobné. Přišlo by pár lidí a to se nebavím o tom, že všude kolem je plno sněhu a auta by neměla kde parkovat," pokračoval Soucha.

Kluby se předběžně domluvily na náhradním termínu v polovině dubna, momentálně se čeká jen na souhlas mladoboleslavského trenéra Karla Stannera. "Je to náhradní termín daný svazem. Jim to vyhovuje, nám taky," dodal Soucha.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze