TOP VIDEA
Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0 Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0
10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo 10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo
VŠECHNA VIDEA ZDE

300 tisíc korun. Tak přesně tahle částka pomalu rozkládá olomoucký fotbalový tým. Oproti milionovým přestupům jde o pakatel. Jenomže údajný korupční skandál, který vyplul na povrch v sobotu, pořádně narušil morálku v kabině. Následně to dosvědčila prohra se Spartou.To, že fotbalisté Sigmy, nebudou na Letné zdatným soupeřem, se tušilo již před samotným utkáním. Ani by nebylo normální, kdyby takový skandál s olomouckými hráči nezacloumal. Byť jde zatím jen o spekulace.

Psotka nakázal hráčům, aby vypnuli mobily a počítače
Pak s nimi před zápasem na Spartě probral údajnou korupci »


Korupční kauzu zkrátka nedokázali dostat z hlavy, přestože se Olomouc hájí tvrzením, že hráče Bohemians Praha nikdy neuplatili. Vedení klubu dokonce slíbilo, že udělá vše pro to, aby se křivého nařčení zbavilo.

Olomouc si koupila výhru nad Bohemians >>
Jak proběhlo podezřelé utkání? >>

"Rozhodně se budeme bránit!" vzkázal střížkovským Bohemians Josef Lébr, místopředseda Sigmy. "A zcela jistě podnikneme právní kroky," pohrozil.

Má jít o odvetný útok. Sigma chce očistit své jméno a potrestat Střížkov za údajně "uměle vyvolanou kauzu".

Sparťané se radují z druhé brankySparťané se radují z druhé branky

Případem se každopádně začala zabývat kriminální policie, která prověřuje slova fotbalistů Bohemians Praha.

Drobisz proti Spartě nebyl ani na lavičce >>
Zoubek potvrdil, že dostal 300 tisíc >>

No a teď se vciťte do kůže olomouckých fotbalistů, pro které se liga nezastavila a museli v sobotu pod psychickým tlakem nastoupit proti aspirantovi na titul pražské Spartě.

Dreksa fauluje ve vápně Sionka
Dreksa fauluje ve vápně Sionka


Bylo jasné, že ten zápas pro ně nemohl dopadnout dobře. To ostatně dokázaly už první minuty hry, kdy se Letenští neustále tlačili před soupeřovu branku.

A když pak sudí Kocourek odpískal pokutový kop a do toho vyloučil olomouckého Dreksu, jenž fauloval Sionka, vedení se definitivně přelilo na stranu Sparty. Penaltu proměnil Igor Žofčák.

Poté už to šlo samo. Olomouc nebyla nebezpečná. Hrála zcela odevzdaně. A tak přišly další góly Sparty. Druhý vstřelil Sionko, o třetí se postaral povedeným sólem Wilfried. A vše zakončil naprosto famózní dalekonosnou ranou opět Sionko. Hotovo. Jasno. Čtyři nula.

Tohle byl první trest po vypuknutí korupčního skandálu. Co čeká Sigmu příště?

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>
Klasická verze
Mobilní verze