Teplicím se kvůli kartám rozpadá sestava

Opora Teplic Pavel Verbíř bude proti Olomouci chybět
Opora Teplic Pavel Verbíř bude proti Olomouci chybětZdroj: Michal Beránek SPORT
ČTK
Ročník 09/10
Začít diskusi (0)

Fotbalistům Teplic se před sobotním duelem 29. kola první ligy proti Olomouci rozpadla obvyklá základní sestava, v níž budou kvůli trestům chybět tři důležití hráči.

Čtvrtou žlutou kartu v sezoně, která znamená zastavení činnosti na jedno utkání, inkasovali v uplynulém kole v Jablonci útočník Aidin Mahmutovič a zkušený Pavel Verbíř. Nastoupit nebude moci ani bek Vlastimil Vidlička, jenž byl vyloučen po druhé žluté kartě.

Za čtyři napomínání si v příštím ligovém kole nezahrají rovněž příbramští Jakub Štochl a Josef Hušbauer a Michal Demeter ze střížkovských Bohemians Praha.

Ve 28. kole první ligy dostal červenou kartu pouze Vidlička, který zvýšil počet vyloučených hráčů v sezoně na 32. V uplynulém kole rozdali sudí pouhých 21 žlutých karet, celkem v ročníku 911.

 

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů