Břevno! Kouč Argentiny předstíral mdloby, chytal ho asistent

Autor: spo
0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

VIDEO | Argentinský trenér Alejandro Sabella je novým hitem internetu! Fanoušci si přeposílají vtipné video ze zápasu s Belgií (1:0), kdy po velké šanci Gonzala Higuaína předstíral, že omdlívá a málem na to doplatil.

Argentinský útočník Gonzalo Higuaín vstřelil už v 8. minutě jediný gól zápasu a nasměroval svůj tým do semifinále MS. Ve druhém poločase však mohl přidat další branku, když hladce prošel belgickou obranou a dokonce nasadil jesle zkušenému Vincentu Kompanymu. Higuaínova rána se však jen otřela o břevno.

Kouč Argentiny Alejandro Sabella byl z toho tak mimo, že místo obvyklého "chytání za hlavu", což udělali náhradníci za ním, si vymyslel, že na něj jdou mdloby. Jenže to přehnal natolik, že málem spadl. Chytat ho musel jeden z jeho asistentů.