Soupeř Česka je v krizi! Kouč Nizozemska mluvil do duše hvězdám | iSport.cz
12. listopadu 2014 • 19:30

Soupeř Česka je v krizi! Kouč Nizozemska mluvil do duše hvězdám

Autor: pod
Vstoupit do diskuse
0
Trenér Nizozemska Guus Hiddink promlouval do duše důležitým hráčům týmu
TOP VIDEA
Brno - Olomouc: Velký závar před Mandousovou bránou zužitkoval Přichystal, 1:0!
Pardubice - Plzeň: Rychlé vedení Dynama, Anděl si připsal první trefu, 1:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nizozemsko zatím prožívá kvalifikaci hrůzy. Ze tří zápasů vytěžilo jen tři body, porážky v Česku a na Islandu fanoušky pořádně rozzuřily. A nový trenér „Oranjes“ Guus Hiddink si je kritické situace vědom. Před reprezentačním srazem obvolával všechny důležité hráče a vedl s nimi dost kritický rozhovor.V kvalifikační skupině na EURO 2016 ve Francii byli Nizozemci jasnými favority. Jenže po pouhých třech zápasech je jasné, že budou mít co dělat, aby se na evropský šampionát vůbec dostali. Fanoušky nemůžou těšit nejen výsledky, ale také předváděná hra.

Proto se v zemi bronzových medailistů z MS v Brazílii začalo volat po odvolání trenéra Hiddinka. Ten připustil, že v případě další porážky rezignuje. Slavný kouč ale dělá všechno pro to, aby se tak nestalo.

Ještě před reprezentačním srazem tak Hiddink obvolal všechny hvězdy v čele s Robinem van Persiem, Arjenen Robbenem a Wesleym Sneijderem. A v hovorech si nebral servítky.

„Byla to dobrá, otevřená a upřímná konverzace. Trenér mluvil v kritickém duchu, ale tak to muselo být,“ přiznal kapitán Niozemska Van Persie. „Řekl mi, že nás chce vidět úplně jiné a mnohem lepší,“ pokračoval útočník Manchesteru United.

První možnost reparátu mají Nizozemci v dnešním přátelském zápase proti Mexiku. „Musíme se zlepšit. Mluvil jsem s ostatními a všichni to cítí stejně,“ zakončil Van Persie.

Vstoupit do diskuse
0
Skupina 2
Články odjinud


Články odjinud