Varianta č. 4 – a Daum to není | iSport.cz
9. července 2008 • 09:41

Varianta č. 4 – a Daum to není

Autor: dl
Jaroslav Vacek
TOP VIDEA
MOMENTY 4. kola: Kobra uštkla Klokana, Kučera mimo hru kvůli koncertu
Sparta - Zlín: Komický vítězný gól! Dočkal nedal penaltu, Jiráček si ale srazil míč do sítě, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už vás nudí tři „Košťálovi“ kandidáti? Nezaujal vás ani „Kubíčkův“ Brückner? Pak tu máme ještě třetího místopředsedu Jaroslava Vacka.

 Vacek má podle svých slov v rukávu tajuplného trenéra číslo 4. Ze zahraničí. „A Daum to není,“ směje se.

„Dá se to popsat tak, že kdyby se 17. července nepodařila volba ze stávající trojice Chovanec, Rada, Toppmöller, byla by tu ještě potenciální možnost angažovat jednoho zahraničního odborníka. Ale musela by k tomu být vůle,“ říká Jaroslav Vacek, který však totožnost „svého“ cizince nechce prozradit ani za nic. „Já jsem s ním nemluvil, ale když vám to říkám já, tak to můžete brát jako seriózní informaci.“

S dalším místopředsedou Jiřím Kubíčkem Vacek o svém tajuplném kouči nehovořil, ale na Moravu se leccos doneslo. „Slyšel jsem, že to má být kouč žijící v Německu, kterému by Petr Rada dělal asistenta a tlumočníka. A zaslechl jsem jména Christoph Daum a Aleksandar Ristič,“ říká Kubíček.

Se sarajevským rodákem Rističem se Rada zná z Düsseldorfu, Daum měl před několika lety převzít německou reprezentaci, ale renomé mu pokazila kokainová aféra. Vackova reakce? „Ne, Daum, ani Ristič to nejsou.“

Na jednom internetovém serveru se včera objevila i možnost, že Kubíček ještě pojede přemlouvat Zdeňka Zemana. „Ne, to byl jen hec. Olomouc totiž 17. července, pár hodin po té volbě, hraje přátelák s CZ Bělehrad, který teď Zeman trénuje,“ vysvětluje Kubíček.

Skupina 2
Články odjinud


Články odjinud