Rakušané prohráli a uvízli na ostrovech | iSport.cz
12. října 2008 • 13:55

Rakušané prohráli a uvízli na ostrovech

Autor: ČTK
Christian Lamhauge Holst z Faerských ostrovů a Rakušan Erwin Hoffer (vpravo) při souboji míč.
TOP VIDEA
Trpišovský: Skvělý terén, dobrá kombinace. Bylo hodně místa
Vondrášek po debaklu: Není o čem. Slavia celý zápas lepší, červená přísná
VŠECHNA VIDEA ZDE

Rakouští fotbalisté prožili víkend, na který budou chtít raději rychle zapomenout. Tým trenéra Karla Brücknera nejenže nedokázal porazit Faerské ostrovy, musel navíc v dějišti strávit takřka celou noc.A to i přesto, že krátce po půlnoci měl být na cestě domů.

Kvůli tomu dokonce Rakušané přišli o dnešní dopolední trénink ve Vídni.
Mužstvo totiž uvízlo po zákazu přistávání kvůli turbulencím na letišti ve Vagaru na západě ostrovní země. Jeho letadlo nabralo přes pět hodin zpoždění, než bylo připraveno k cestě, a hráči je strávili s chmurnými myšlenkami v letištní hale.

"Hráči měli dostatek času na letišti přemýšlet o tom, co právě způsobili," napsala agentura APA. "Svěšené hlavy, zklamané obličeje nebo sem tam náznak šibeničního humoru svědčí o další historické blamáži na Faerech," popsala agentura truchlivou atmosféru s tím, že viditelně zklamaný Brückner nakonec neměl jinou možnost, než dát týmu po strastiplném "výletě" na celou neděli volno.

Problémy se rakouské straně nevyhnuly už při cestě na sever Evropy. Televizní štáb nestihl do Tórshavnu včas dopravit přenosovou techniku, a tak do alpské země putoval jen zvuk bez obrazu.

Skupina 2
Články odjinud


Články odjinud