31. října 2008 • 17:15

Ballack kapitánem nakonec zůstane

Autor:
Michael Ballack
TOP VIDEA
Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul
Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Záložník Chelsea Michael Ballack nakonec zůstane kapitánem německé fotbalové reprezentace, přestože se ve čtvrtek spekulovalo, že se funkce vzdal.Dnes ale Německý fotbalový svaz oznámil, že bude s kapitánskou páskou pokračovat.

Ballack měl nedávno konflikt s trenérem Joachimem Löwem, kterého v komentářích pro média kritizoval za výběr hráčů. Na čtvrteční schůzce se mu omluvil a spor urovnali.

"Joachim Löw a Michael Ballack byli schopni během své soukromé schůzky ve Frankfurtu postavit nové základy důvěry, a proto zůstane Michael Ballack kapitánem týmu," uvedl svaz v oficiálním prohlášení.

Ballack se dostal do konfliktu s koučem po kvalifikačních zápasech s Ruskem a Walesem. Po nich v novinách zkritizoval Löwa, že nepostavil zkušeného záložníka Torstena Fringse, který pak prohlásil, že za národní tým už nebude hrát.

Jak Ballack, tak Frings se však po pár dnech za prohlášení v médiích veřejně omluvili a záložník Werderu Brémy vzal rozhodnutí o odchodu z reprezentace zpět.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>
Klasická verze
Mobilní verze