VIDEO: Věříme! tvrdí 35 tisíc fanoušků | iSport.cz
9. října 2009 • 19:47

VIDEO: Věříme! tvrdí 35 tisíc fanoušků

Autor: šq
Vstoupit do diskuse
1
Fanoušci v Uherském Hradišti  si mohli při zápase se San Marinem mexických vln užít do sytosti
TOP VIDEA
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny
RUDEJ FANDA: Výhra Sparty? Napětí si nechte, rozhodl haluzák. Poznar nejlíp stíní
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ani remíza na Slovensku nesebrala českým fanouškům víru v postup na mistrovství světa. Na facebookovské stránce Věříme!, která vznikla už po srpnovém přátelském utkání proti Belgii, se jich dalo dohromady více než třicet pět tisíc. A noví stále přibývají.Klikněte si na adresu www.facebook.com/verimenarodaku a uvidíte, že fanoušci naději na jihoafrické dobrodružství ještě zdaleka nezatratili. Stačí si přečíst pár vzkazů. „Jedinej spokojenej Polák bude Honza Polák a hurá do Afriky!“ píše Stanislav Řezník.

Stanislav Fabiánek zase věří, že si Milan Baroš přivezl do Prahy svou mušku z posledních týdnů. „Baroš potvrdí svoji střeleckou formu, Rosický mu na gól přihraje. Další gól dá Svěrkoš hlavou. Bohužel jeden dostaneme. Ale i tak vítězství 2:1 je naše.“

Hráči o podpoře fanoušků vědí. Už před zářijovým zápasem s Polskem navlékli na jednom z tréninků trika s nápisem Věříme! „Jsme rádi, že fandům vydržela dobrá nálada. Uděláme maximum, abychom je nezklamali a porvali se o baráž,“ říká Ivan Hašek, trenér českého týmu a předseda ČMFS v jedné osobě.

Věrné fanoušky podpořil i Gambrinus, oficiální partner reprezentace. Pro nadcházející dvojzápas změnil logo, které nyní obsahuje heslo Věříme! Zároveň nachystal pro „věřící“ soutěž o fotbalový den.

Autoři nejlepších vzkazů pro české reprezentanty mohou vyhrát dres nároďáku, vstupenky na zápas s Polskem a prohlídku Letné. Před utkáním se objeví jejich vzkazy na velkoplošné obrazovce.
Taky ještě věříte?

Vstoupit do diskuse
1
Skupina 2
Články odjinud


Články odjinud