Šílený Maradona: Nechal střílet do svých hvězd | iSport.cz
10. června 2010 • 10:42

Šílený Maradona: Nechal střílet do svých hvězd

Autor: spo
TOP VIDEA
RUDEJ FANDA a divoká oslava třetího místa: Panáka za Sáčka, panáka za Kangu! RUDEJ FANDA a divoká oslava třetího místa: Panáka za Sáčka, panáka za Kangu!
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Čermák si zahrával s druhou žlutou. Zlín a Bohemians měly mít penalty ZLATÁ PÍŠŤALKA: Čermák si zahrával s druhou žlutou. Zlín a Bohemians měly mít penalty
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Diego Maradona zase jednou dokázal, že je opravdu fotbalový šílenec. Vysmívaný a kritizovaný kouč argentinských hvězd je vyhlášený svými svéráznými tréninkovými metodami, ale tentokrát vytáhl opravdu vypečený kousek.Po tréninkovém mači modrých proti oranžovým vyhlásil soutěž "Sestřel svého spoluhráče".Poražení hráči v modrých tílkách se postavili na brankovou čáru a zbytek týmu je za trest ostřeloval vypálenými projektily. A že to nebyly žádné lehké střely, ale pořádné bomby.

Podívejte se na Maradonův šílený kousek:
Další šílený Maradonův kousek


"Ten člověk je neštěstí," má jasno Osvaldo Ardiles, argentinský mistr světa z roku 1978.

O tom, jestli třeba i tahle "kratochvíle" přinese Messimu a spol. dlouho vyhlížený úspěch, se dá diskutovat.

Nicméně božský Diego, který se na tréninku nerozpakuje zapálit si svůj kubánský doutník, se zachoval jako správný lodivod a člen týmu - před četu "ostřelovačů" se postavil spolu se svými hráči.

Diego Maradona a Messi na tréninku argentinské reprezentace
Diego Maradona a Messi na tréninku argentinské reprezentace

 
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud