Mbappé zachránil Francii remízu s Islandem, Španělé sestřelili Wales

0
SESTŘIH: Toronto - Boston 2:4. Bruins znovu vedou, Pastrňák asistoval
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák

Fotbalisté Francie minutu před koncem zachránili v přípravném utkání s Islandem remízu 2:2 a protáhli sérii neporazitelnosti na 14 zápasů. Úřadující mistři světa přitom doma v Guingampu ještě v 86. minutě prohrávali o dvě branky.

Island poslal po půlhodině hry do vedení Birkir Bjarnason a po přestávce přidal druhý gól Kári Árnason. Hosté pak dlouho drželi naději na první výhru po devíti zápasech bez vítězství (2 remízy, 7 proher), ale v 86. minutě si dal vlastní gól Hólmar Eyjólfsson a v 89. minutě z penalty vyrovnal Kylian Mpabbé.

Čtvrteční výsledky přípravných utkání:

Rize: Turecko - Bosna a Hercegovina 0:0

Rijád: Argentina - Irák 4:0 (1:0)
Branky: 18. Martínez, 53. Pereyra, 82. Pezzella, 90.+1 Cervi.

Cardiff: Wales - Španělsko 1:4 (0:3)
Branky: 89. Vokes - 8. a 29. Alcácer, 19. Ramos , 74. Bartra.

Guingamp: Francie - Island 2:2 (0:1)
Branky: 86. vlastní Eyjólfsson, 89. Mbappé z pen. - 30. Bjarnason, 58. Árnason.

Ještě pět minut před koncem přípravného utkání proti Islandu prohrávala Francie o dva góly, v 89. minutě vyrovnal Kylian Mbpapé z penalty