28. února 2010 • 15:50

Další změna. Hlouška nahradí Papadopulos

Autor:
Rozhozený Michal Papadopulos v zápase s Polskem
TOP VIDEA
Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy
Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér Michal Bílek byl nucen udělat v nominaci fotbalové reprezentace na středeční přípravný zápas ve Skotsku třetí změnu. Místo zraněného slávisty Adama Hlouška povolal Michala Papadopulose z nizozemského Heerenveenu.Fotbalový svaz to uvedl na svém webu.

Již v pátek musel kouč národního týmu udělat kvůli zdravotních potížím dvě změny v týmu - útočníka Romana Bednáře nahradil Jan Blažek a Jana Šimůnka pak Daniel Pudil.

Zatímco Šimůnek s Bednářem se zranili ve čtvrtek večer, Hlouška vyřadilo zranění v úvodu sobotního ligového utkání proti Bohemians Praha.

Čtyřiadvacetiletý Papadopulos je dalším z reprezentantů, kteří se zúčastnili nepovedeného listopadového turnaje v Emirátech. Na svém kontě má pět reprezentačních startů.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze