TOP VIDEA
Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3 Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3
Sparta - Slavia: Stanciovu ránu lehce tečoval Škoda a Sparta vede 3:0 Sparta - Slavia: Stanciovu ránu lehce tečoval Škoda a Sparta vede 3:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Deník Sport oznámkoval výkony českých fotbalistů v přípravném duelu se Skotskem (0:1). Kdo uspěl a kdo propadl? Nejlepší známku získali Tomáš Rosický a Jaroslav Plašil. Nejhůře dopadl útočník Václav Svěrkoš.Poznámka: nejlepší známka - 10, nejhorší - 1

JAROSLAV DROBNÝ, 6
Zaskakoval za zraněného Petra Čecha. Dlouhé minuty v brance mrzl, dokázal se však koncentrovat, těsně před přestávkou zlikvidoval ránu Robsona z trestného kopu. Proti gólu byl bezmocný.

ONDŘEJ KUŠNÍR, 6
Dočkal se premiéry. Aktivní dopředu, do dvacáté minuty zařídil dva trestné kopy v blízkosti velkého vápna. Ovšem, na jeho straně začala gólová akce...

ROMAN HUBNÍK, 6
Obětavý, koncentrovaný, padal i do střel. Vyhrával hlavičky, po rohu byl blízko gólu, do koncovky se dostal i ve druhé půli. Inkasovaná branka však padla z prostoru, který má se Sivokem na starosti.

REFERÁT: Češi byli lepší, stejně prohráli »

TOMÁŠ SIVOK, 5
S Hubníkem si od loňské přípravy s Belgií „sedli“, v nasazeném kurzu pokračovali dlouho i v Glasgow. Pak ale přišla branka...

MICHAL KADLEC, 5
Jako obvykle podporoval ofenzivu, bohužel z jeho úniků nic nevzešlo. Vzadu byl v prvním poločase bezchybný, ovšem při inkasované brance zapomněl na zadní tyči na hlavičkujícího hráče.

JAROSLAV PLAŠIL, 8
Přenesl si formu z Bordeaux. V první půlhodině „řádil“, byl hodně aktivní, často střílel. Po přímém kopu Kadlece mohl hlavou skórovat, míč skončil těsně nad.

TOMÁŠ HÜBSCHMAN, 7
S Holkem vystavěli ve středu pole v prvním poločase neprostupnou hráz. Byl dostatečně důrazný v osobních soubojích, jen občas pokazil přihrávku.

Utkání Skotsko - Česko jsme sledovali ONLINE »

TOMÁŠ ROSICKÝ, 8
Začal sice zleva, ovšem pohyboval se prakticky všude. S Plašilem hráli se Skoty často „bago“, díky narážečkám soupeře přečíslovali. Byl motorem akcí, výtečně připravil šanci Svěrkošovi.

MARIO HOLEK, 7
Poprvé nastoupil od začátku, nabízenou šanci využil. Byl agresivní, uplatnil výbušnost, často soupeře předskočil. Mohl i skórovat, aby usměrnil do sítě Kušnírovu přihrávku mu chyběly centimetry.

TOMÁŠ NECID, 6
V závěru kvalifikace patřil mezi tahouny, navázal na to v první půli ve Skotsku. Dobře narážel balony z první, podílel na mnoha nebezpečných akcích. Do šance se nedostal, po přestávce uvadl.

FOTOGALERIE: Češi prohráli ve Skotsku 0:1 >>

VÁCLAV SVĚRKOŠ, 3
Gólově se neprobral, byť k tomu měl dvě šance. První trestuhodně zazdil, pak mu pohotovou střelu lapil Gordon. V první půli dvěmi chybnými přihrávkami zadělal na problémy. Po přestávce se zvedl.

Nehodnoceni:
Skácel, Papadopulos, Blažek, Morávek, Rajnoch, Pudil.

Tomáš Rosický v hlavičkovém souboji s Brownem
Tomáš Rosický v hlavičkovém souboji s Brownem

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, fotbal, Česko, Skotsko
 Klasická verze
Mobilní verze